تجاوز یک زن به مرد در صدای امریکا + سند و تصویر

بنابر اسناد دادگاه ویرجینیا، (کیانوش سنجری)یکی از کارمندان قراردادی بخش فارسی صدای آمریکا طی شکوائیه ای تسلیمی به یکی از دادگاه های حوزه واشنگتن مدعی شده است که لیلی مظاهری، وی را مجبور کرده است تا با او رابطه جنسی برقرار کند.

 

به گزارش جام نیوز به نقل از خبر امروز ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) سایت ایران گلوبال؛ اوراق دادگاه نشان می دهد که خانم مظاهری وکیل امور مهاجرت کیانوش سنجری بوده و بنابرگفته سنجری، لیلی مظاهری با تهدید به اخراج از آمریکا، وی را مجبور به هم خوابگی با خود کرده است.

 

لیلی مظاهری یک وکیل ایرانی-آمریکائی و بنیان گذار موسسه حقوق قانونی است. وی با تلاش برای مقابله با حکم اعدام زندانیان و مجرمان “محکوم به اعدام” در ایران توجه رسانه های غربی را به خود جلب نموده، و احکام پرونده های متعددی به دلیل تلاش های وی تغییر یافته است.

مظاهری درباره حقوق و قوانین ایران، و نیز تخلفات حقوق بشر در منطقه خاورمیانه نظرات به اصطلاح کارشناسی ارائه می دهد. وی همچنین در راستای سیاه نمایی علیه نظام اسلامی و متهم کردن جمهوری اسلامی در خصوص ظلم به زنان، و نیز رد حق حضانت فرزند در برابر کنگره آمریکا شهادت داده است .

این شخص وکیل احمد باطبی، کیانوش سنجری، پرتو نوری علا، منوچهر محمدی و کورش صحتی بوده است.

شایان ذکر است پیش از این نیز سایت های خبری گوشه ای از مفاسد اخلاقی لیلی مظاهری را افشا کرده بودند

 

۱ شهریور ۱۳۹۰