محصولات دانلودی

تحویل سارقان طلافروشی گالیکش به پلیس آگاهی گلستان

تحویل سارقان طلافروشی گالیکش به پلیس آگاهی گلستان

سرهنگ محمدرضا اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: ساعت ۲۱:۵۵ دقیقه شامگاه سه شنبه هفته گذشته یعنی ۱۴ اردیبهشت ماه چهار سارق به طلافروشی خیابان امام خمینی(ره) گالیکش دستبرد زدند. یکی از سارقان در بیرون از طلافروشی و با به کار گیری خودروی سمند خیابان را بست و اقدام به زدن تیر هوایی برای ایجاد رعب و وحشت در بین مردم نمود.

وی ادامه داد: در بررسی ‌های اولیه مشخص شد که مغازه مجهز به دوربین مداربسته نیست و درب ورودی هم که دارای قفل برقی است، باز بوده و سارقان به راحتی وارد طلافروشی شدند. صاحب مغازه طلافروشی در مقابل سارقان هیچ مقاومتی نشان نداد و سارقان نیز به راحتی موفق شدند بسیاری از طلا و جواهرات را از این مغازه به سرقت ببرند.

او با بیان اینکه سارقان صاحب مغازه بغلی را که برای کمک آمده بود با اسلحه مجروح کردند، بیان کرد: فرد مجروح شده به بیمارستان منتقل شد و سریعا هم ترخیص شد. سارقان پس از سرقت طلافروشی به سمت شهرستان کلاله متواری شدند و در کنار زمین ‌های کشاورزی با ماموران درگیر می‌ شوند و با به کار گیری تاریکی هوا به شهر تهران می‌ روند.

اکبری خاطرنشان نمود: با توجه به اینکه شماره پلاک خودرو سارقان به استان ‌های همجوار داده شده بود، طرح ایست و کنترل پلیس شب گذشته با همکاری پلیس امنیت عمومی، آگاهی و مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در مقابل پلیس راه سمنان – دامغان اجرا شد. ماموران ساعت ۲۰:۱۵ هنگام کنترل خودروها، خودروی سمند را به همراه سه سرنشین که همان سارقان طلافروشی بودند، متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه دو تن از سرنشینان به محض پیاده شدن قصد تیراندازی به سمت ماموران را داشتند، بیان کرد: این کار با واکنش برق آسای پلیس مواجه شد و آن‌ها فرصت تیراندازی را پیدا نکردند. در این عملیات هر سه سرنشین خودرو دستگیر و برای بررسی کامل به پلیس آگاهی استان سمنان منتقل شدند.

محمدرضا اکبری بیان نمود: در بازرسی از خودروی سارقان ۱۳ کیلو و ۱۰۰ گرم طلا و جواهر به همراه سه قبضه سلاح به همراه تعداد قابل توجهی مهمات جنگی از دسته نارنجک کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان در پایان بیان کرد: متهمان پس از تکمیل تحقیقات برای ادامه رسیدگی به پلیس آگاهی استان گلستان تحویل داده شدند.

 

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ May 2016 | 11:39 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۱۹ اردیبهشت ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما