تخلیه ۲۵ واحد مسکونی به دلیل خطر سیل/ بارندگی‌‌ها تا پایان امشب در مازندارن ادامه دارد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندارن بیان کرد: ۲۵ واحد مسکونی در آمل و سوادکوه به دلیل خطر سیل تخلیه شدند.

تخلیه 25 واحد مسکونی به دلیل خطر سیل/ بارندگی‌‌ها تا پایان امشب در مازندارن ادامه داردعلی اصغر احمدی مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندارن، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص بارندگی‌‌های اخیر در این استان اظهار داشت: از شب گذشته شدت بارندگی در شهرستان‌‌های آمل ، نور ، سوادکوه ، بابل ، نوشهر شدت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شدت بارندگی‌‌ها برخی از جاده‌‌ها مسدود شده بودند، افزود: با هماهنگی لازم با راهداری و پلیس مشکلات جاده‌ای برطرف شد و هم اکنون تردد‌‌ها به حالت عادی بازگشته است.

احمدی بیان داشت: همچنین ساکنین ۱۰ واحد مسکونی در سوادکوه و ۱۵ واحد مسکونی در آمل به دلیل خطرات ناشی از سیل به مکان امن منتقل شدند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندارن، در پایان بیان کرد: خوشبختانه با تمهیدات لازم جلوی سیلابی شدن معابر گرفته شده است و طبق پیش بینی‌‌ها بارندگی‌‌ها تا اواخر ساعات پایانی امشب نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱ April 2016 | 12:57 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.