تراژدی مرگبار یک زن صیغه‌ای بر علیه رقیب عشقی/درخواست‌های بی‌شرمانه دوست مجازی دردساز شد+تصاویر

خلاصه اخبار حوادث؛ در حال بروزرسانی

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،اخبار حوادث و انتظامی امروز، در این بسته خبری گردآوری شده است.

زن جوان که با ورود به خانه شوهر صیغه‌ای خود همسر او را کشته بود، در جلسه دادگاه منکر اتهامات خود شد. متهم به قتل همانند شهلا جاهد رقیب عشقی خود را از پا درآورده بود.


زنی شیاد که با معرفی خود به عنوان دختری جوان در یکی از شبکه های اجتماعی بیش از ۴۷ میلیون ریال از جوان مشهدی کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.


پیرمردهای تنها، قربانیان سرقت‌های مرگبار
قتل دو پیرمرد به شیوه‌ای مشابه در مدت ۳۵ روز گذشته در غرب تهران فرضیه سریالی بودن جنایت‌ها را پیش روی پلیس قرار داد. این در حالی است که هنوز این فرضیه تائید نشده و تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.پلیس فتا استان یزد فردی که یک خانم را تهدید به انتشار تصاویر خصوصی‌اش در فضای‌مجازی کرده بود شناسایی و دستگیر کرد.


رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری فردی خـبـر داد که با سوء استفاده از مدارک جعلی، اقدام به تهدید و اخاذی می کرد.


چه کسی مقصر مرگ «آن مامور پلیس» است؟

مرگ یکی از ماموران پلیس راهور پایتخت در حین ماموریت در حالی رخ داد که همزمانی این اتفاق و آلودگی هوای تهران، شائبه ارتباط جان باختن این مامور پلیس و آلودگی هوا را دو چندان کرد؛ حادثه‌ای که امروز شاید بتوان مقصران و یا عوامل دخیل در آن را معرفی کرد.


آتش نشانان با تلاش فراوان ۳۲ شهروند را از آتش سوزی ساختمان مسکونی نجات دادند.


خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ February 2016 | 4:01 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.