تراکتورسازی رسما از رحمتی شکایت کرد

تراکتورسازی رسما از رحمتی شکایت کرد

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
باشگاه تراکتورسازی تبریز بدر واکنش به صحبت‌‌های دروازه‌بان تیم استقلال، از مهدی رحمتی شکایت کرد

در سایت باشگاه تراکتورسازی آمده است؛ شوربختانه پس از دیدار تیم‌‌های تراکتورسازی و استقلال برخی افراد بی اخلاق که به همگان ثابت شد همچنان نتوانستند شکست در مستطیل سبز را پذیرا باشند، اقدام به برخی اظهارات تأمل‌برانگیز نمودند.

در این راستا دروازه‌بان تیم استقلال تهران طی اظهارنظری عجیب مدعی شده است که تیم تراکتورسازی به خاطر تسویه‌حساب‌‌های شخصی خود با استقلال همه فکر و ذکرشان به این بازی بوده و به الهلال باختند و به خاطر بازی با استقلال تیم دوم را به میدان فرستادند.

این اظهارات در حالی مطرح می‌‌شود که تیم تراکتورسازی به دلیل حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مجبور بود هر ۴ روز یکبار در شهرها و کشور ‌های مختلف به مصاف حریفان برود و کمتر از سایر تیم‌‌ها فرصت استراحت داشت و مجبور بود در برخی بازی‌‌ها تغییراتی در ترکیب داشته باشد تا ریکاوری انجام گیرد.

تیم تراکتورسازی با داشتن بازیکنان یکدست و متحد ترکیب اصلی و ذخیره‌ای ندارد و در دیدار مقابل الهلال نیز توانایی پیروزی در عمان را داشت ولی در اوج بدشانسی نتیجه را به تیم حریف واگذار کرد هر چند که در مصاف با الهلال در روزی که میهمان بود توانست نماینده سعودی ‌ها را با اقتدار شکست دهد و بعنوان تیم اول گروه مرگ، نام ایران را در آسیا پر آوازه نگه دارد.

لذا بهتر است به‌ جای اظهارنظرهاى غیر مسئولانه در مورد تیم‌‌های حریف به فکر تیم خود باشند و اخلاقیات را در فوتبال رعایت کنند. نفرات حاضر در زمین پس از پایان دیدار شاهد بودند که دروازه بان تیم استقلال، تیم مردمى و پر طرفدار تراکتورسازى را مورد اتهام قرار داده است. لذا با توجه به اظهارات مطرح‌شده، تیم تراکتورسازی نماینده ایران اسلامی در لیگ قهرمانان آسیا بر خود فرض می داند تا در احقاق حقوق خود از طریق کمیته اخلاق وکمیته انضباطى فدراسیون فوتبال موارد را پیگیرى نماید.