تراکتورسازی ۱ – سیاه جامگان ۰

در قالب رقابت ‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال دو تیم تراکتورسازی و سیاه جامگان به مصاف هم رفتند.

تراکتورسازی 0 - سیاه جامگان 0به گزارش خبرینه و به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و سیاه جامگان مشهد از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم رفتند.

داور: بیژن حیدری         کمک‌‌ها : علیرضا ایلدروم، جواد مداح

سیاه جامگان

محمد ناصری،  مصطفی احمدی، اولو کورده، میثم حسینی، سالار افراسیابی، کیل کنویا، حمدرضا علی عسگری، علی رضا نقی زاده، حسین زامهران، سیدحسین کریمی، ایمان موسوی
سرمربی: فرهاد کاظمی

تراکتورسازی

محمدرضا اخباری، علی حمودی، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، محمدرضا ایران‌پوریان، سینا عشوری، مهدی کیانی، ایوب کلانتری، شاهین ثاقبی، مهدی شریفی، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

هشدار

کورده (۴۱) از سیاه جامگان

دقایق حساس

دقیقه ۲ – شلیک علی حمودی با اختلاف کمی از کنار دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.
دقیقه ۸ – فرار شاهین ثاقبی و پاس او در محوطه جریمه سیاه جامگان با ضربه بی دقت شریفی راهی به دروازه حریف نیافت.
دقیقه ۱۳ – سانتر سعید آقایی و ضدحمله تراکتوری ‌ها موقعیت فوق العاده ای برای این تیم به وجود آورد اما ضربه ایوب کلانتری را محمد ناصری با واکنشی به موقعی مهار کرد.
دقیقه ۱۵ – حمله سیاه جامگان و حرکت حسین کریمی در محوطه تراکتوری ‌ها با برخورد او و خلیل زاده باعث به بیرون رفتن توپ شد، برخورد که کریمی معتقد بود داور باید اعلام پنالتی کند.
دقیقه ۱۶ – پاس رو به عقب حسینی با اشتباه دروازه بان سیاه جامگان چیزی نمانده بود تا دروازه این تیم را با خطر روبرو سازد اما این توپ با خوش شانسی به کرنر رفت.
دقیقه ۱۸ – سانتر مشهدی ‌ها و ضربه سر زامهران روی دروازه تراکتوری ‌ها بسیار خطرساز شد اما این توپ را اخباری با واکنشی دیدنی به کرنر فرستاد.
دقیقه ۱۹ – ارسال کرنر توسط یاران کاظمی با ضربه سر مهاجم این تیم بازهم روی دروازه اخباری خطرساز شد اما این توپ را خلیل زاده به کرنر فرستاد.
دقیقه ۴۰ – سانتر ارسالی بازیکنان سیاه جامگان روی دروازه تراکتورسازی را اخباری از روی سر بازیکنان حریف دور کرد.
دقیقه ۴۱ – ضدحمله تراکتورسازان در حالی که روی دروازه مشهدی ‌ها ایجاد خطر کرد با خطای میثم حسینی خنثی شد.
دقیقه ۴۲ – ایوب کلانتری ضربه برخورد شده به دیوار دفاعی سیاه جامگان را با شوتی محکم به سوی دروازه این تیم زد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

حاشیه بازی

*میثم حسینی در برخورد با فرزاد حاتمی دچار شکستگی سر شد.