محصولات دانلودی

ترتیل خوانی قرآن کریم در برنامه «انس با قرآن»

تفسیر قرآن، جزء خوانی و مسابقه پیامکی از بخش ‌های برنامه «انس با قرآن» در ماه مبارک رمضان است.

ترتیل خوانی قرآن کریم در برنامه «انس با قرآن»

سید یوسف موسوی تهیه کننده برنامه ‌های تلویزیونی در خصوص ویژه برنامه ماه مبارک رمضان  شبکه ۵ در گفت‌وگو با مُخبر حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: «انس با قرآن»، برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم است که از ابتدای ماه مبارک هر روز ساعت ۱۳:۴۵ به مدت ۷۵ دقیقه به صورت زنده از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به روی آنتن شبکه ۵ می‌ رود.
 
وی افزود: این برنامه هر روز با تفسیر و نکات مربوط به هر جزء قرآن همراه خواهد بود. مفسر هر ۳۰ جزء قرآن کریم آیت الله محمدی ری شهری است. مجری کارشناس  برنامه نیز حاج عباس سلیمی است. 

موسوی در ادامه بیان نمود: ترتیل خوانی قرآن کریم هر روز با ۴ قاری بین المللی و ممتاز به همراه حضار و زائرین حرم در مصلی این مکان صورت می‌‌گیرد.

وی تصریح نمود: تصویربرداری «انس با قرآن»  از زوایای مختلفی با حدود ۵ دوربین انجام می‌ شود. در تیتراژ ابتدایی برنامه نیز از تصاویر گرافیکی به همراه تصاویر برگزاری مراسم استفاده می‌ شود. تیتراژ پایانی نیز مربوط به تصاویر حرم است.

وی خاطرنشان نمود: متن عربی و معانی فارسی هر یک از جزء ‌ها به صورت زیرنویس پخش خواهد شد.

موسوی در پایان عنوان نمود: علاوه بر این هر روز مسابقه پیامکی از جزء پخش شده توسط مجری اعلام و زیرنویس می‌ شود، که دو برنده از بینندگان و ۴ منتخب از حاضرین در حرم دارد. گفتنی است جایزه این مسابقه غبارروبی حرم مطهر است.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۶ May 2016 | 4:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما