تساوی بدون گل استقلال و سپاهان

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، در این دیدار که در حضور ۵۰ هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، آبی پوشان پایتخت مقابل حریف اصفهانی خود با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شدند و در مکان دوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

در نیمه نخست، دو تیم بازی پایاپای، درگیرانه و کم افت و خیزی را در میانه میدان به نمایش گذاشتند به طوریکه موقعیت ‌های خطرناکی بر روی دروازه ‌ها ایجاد نشد.

آبی پوشان پایتخت در نیمه نخست سعی داشتند تا از کناره ‌ها به ویژه حرکات خسرو حیدری از جناح راست به دروازه رحمان احمدی سنگربان زردپوشان اصفهان نزدیک شوند، اما مهاجمان استقلال از اندک فرصت ‌های خود به خوبی استفاده نکردند.

اما بازیکنان تیم بحران زده سپاهان که پیش از آغاز بازی، خبرهایی مبنی بر ایجاد تنش در اردوی این تیم شنیده می‌ شد، در نیمه اول در اندیشه بسته نگهداشتن دروازه تیم خودی و ضد حملات سرعتی بودند اما در این امر ناکام عمل کردند تا با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

شاگردان ایگور استیماچ سرمربی کروات سپاهان در اوایل نیمه دوم با دوندگی بسیار نبض بازی را در دست گرفتند و حملات پراکنده ای را بر روی دروازه سید مهدی رحمتی سنگربان استقلال طراحی کردند، اما لوسیانو پریرا و رسول نوید کیا نتوانستند از موقعیت ‌های خود بهره ببرند.

آبی پوشان استقلال که در نیمه دوم بازی محتاطانه ای را در دستور کار خود قرار داده بودند، در دقیقه ۷۹ بر روی یک ضد حمله سرعتی از جناح راست و سانتر آرش برهانی صاحب یک موقعیت ایده آل شدند، اما احمدی ضربه سر سجاد شهباززاده را دفع نمود تا این تیم با نتیجه تساوی دنبال شود.

شاگردان پرویز مظلومی در اواخر نیمه دوم، حملات پر دامنه ای را بر روی دروازه حریف تدارک دیدند تا بتوانند با برتری مقابل سپاهان به صدر جدول رده بندی باز گردند، اما در امر گلزنی ناموفق عمل کردند تا با تساوی به پیشواز شهرآورد پایتخت بروند.

در دیگر دیدار عصر امروز، تیم تراکتورسازی تبریز در اصفهان با نتیجه دو بر یک از سد ذوب آهن گذشت و به مکان چهارم جدول رده بندی صعود نمود.

منبع: ایرنا

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ April 2016 | 1:49 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.