محصولات دانلودی

تساوی عجیب الغرافه در شب گلزنی شجاعی

تساوی عجیب الغرافه در شب گلزنی شجاعی

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ ستارگان قطر امروز شنبه تیم الغرافه به مصاف تیم ام صلال رفت که این بازی با نتیجه تساوی ۴ بر ۴ به اتمام رسید. مسعود شجاعی هافبک ایرانی تیم الغرافه در ترکیب اصلی این تیم حضور داشت و برای الغرافه گلزنی کرد.

ابتدا تیم ام صلال دو گل از الغرافه پیش افتاد. در دقیقه ۴۴ ثامر جمال یکی از گلهای الغرافه را جبران کرد تا بازی در نیمه نخست با نتیجه ۲ بر یک تمام شود. در نیمه دوم اما گلهای زیادی رد و بدل شد.

ام صلال مجددا در دقیقه ۵۰ گلزنی کرد تا اختلاف دوباره به دو گل برسد. مسعود شجاعی چهار دقیقه بعد گل دوم الغرافه را به ثمر رساند. نمث هم در دقیقه ۷۲ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و کار را به تساوی کشاند اما این پایان کار نبود و الغرافه در دقیقه ۷۸ هم توسط فلادیمیر گل چهارم را به ثمر رساند تا نتیجه مسابقه ۴ بر ۳ شود.

یاران شجاعی که در آستانه پیروزی قرار داشتند، مجددا برد را در شب اشتباهات پر شمار مدافعان خود از دست دادند و در دقیقه ۸۲ گل مساوی را دریافت کردند تا در نهایت بازی با نتیجه ۴ بر ۴ خاتمه یابد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 9:52 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما