تسلیت نکونام به فوتبال ایران بعد از مرگ یک باشگاه

ورزش > لیگ برتر – جواد نکونام همچنان بابت سقوط باشگاه پاس به لیگ دسته دوم ناراحت است.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال پاس یکی از شاخص ترین تیم ‌های فوتبال ایران است. پاس به عنوان یکی از قدیمی ترین تیم ‌ها که جزو شناسنامه ‌های فوتبال تهران هم محسوب می‌ شد، چند سال قبل به همدان منتقل شد و خیلی زود به لیگ دسته اول سقوط نمود. این تیم که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را هم دارد، در لیگ دسته اول هم دوام نیاورد و روز گذشته به لیگ دسته دوم سقوط نمود تا این سقوط جوابی باشد برای آن هایی که با سیاسی کاری و لابی ‌های خارج از فوتبال، یک تیم را از استانی به استان دیگر منتقل می‌ کردند.
جواد نکونام که جزو بازیکنان شاخص پاس تهران بود و از این تیم به تیم ‌های خارجی رفت، درباره سقوط پاس به لیگ دسته دوم به خبرآنلاین می‌ گوید: «واقعا تاسف می‌ خورم به حال این فوتبال. تاسف می‌ خورم به حال فوتبالی که اینطور دستی دستی تیمی را که یک روز یکی از ستون ‌های فوتبال ایران بود، نابودش کردیم. آقایانی که این کار را کردند، هیچوقت نمی بخشیم. به نظرم خود آن‌ها هم دچار عذاب وجدان شده اند. چرا پاس باید اینطوری به ورطه نابودی کشیده می‌ شد؟ شما وقتی هویت تیمی را بگیرید، این اتفاق برایش می‌ افتد. پاس آن موقع تماشاچی زیادی نداشت ولی حداقل کلی ستاره به فوتبال ایران معرفی نمود. مربیان مکتب پاس را ببییند. همه مربیان با اخلاق هستند.»
نکونام ادامه می‌ دهد: «به عنوان کسی که از این باشگاه رشد کردم، واقعا ناراحتم. جا دارد به آقایانی که عامل این اتفاق بودند یک تسلیت بگویم. باید به فوتبال ایران هم یک تسلیت بگویم به خاطر مردن پاس. مطمئنم که این تیم دیگر هیچ وقت زنده نمی شود چون هویتش را از او گرفته اند.»
نکونام در پایان می‌ گوید: «همین الان هم دیر نشده. بیایند و پاس را به پاسی ‌های واقعی برگردانند. الان این باشگاه کلی پیشکسوت دارد که حاضرند خودشان تیم را بگیرند. یک لطفی کنند و بعد از نابودی پاس، با این کار حداقل یک امیدی را زنده کنند.»
۴۳ ۴۳