محصولات دانلودی

تشکر ملوان انگلیسی بازداشت شده از ایران به خاطر رفتار مناسب

تشکر ملوان انگلیسی بازداشت شده از ایران به خاطر رفتار مناسب


خبرگزاری فارس:شبکه تلویزیونی العالم تصاویر مربوط به ملوانان و تفنگداران دریایی انگلیس را که جمعه گذشته در آبهای ایران بازداشت شدند،پخش کرد.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس تصاویر مربوط به نیروهای انگلیسی که در رودخانه اروند در حال گشت زنی بودند و به آبهای جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بودند، پخش کرد.
در این فیلم این نیروها پس از بازداشت توسط مرزداران جمهوری اسلامی ایران به قایقهای نیروهای نظامی ایران که پرچم کشورمان بر روی آنها نصب بود منتقل شده و به خاک ایران انتقال داده شدند.
همچنین تصاویری از این نیروها که نشاندهنده سلامت کامل آنها بود و در حال صرف غذا بودند، پخش شد.
شبکه العالم همچنین تصاویری از گفتگو با یک زن ملوان انگلیسی که جزو بازداشت شدگان است را پخش کرد.
این سرباز زن انگلیسی که “فی ترنی” نام دارد، قرار است به زودی آزاد شود.
وی در این گفتگو از طرز رفتار مناسب و خوب ماموران ایرانی با نیروهای بازداشت شده انگلیسی تشکر کرد.
دولت انگلیس به خاطر بازداشت این متجاوزین به حریم آبهای ایران روابط رمی و تجاری خودرا با جمهوری اسلامی ایران به حال تعلیق در آورده است.
لندن اعلام کرده است تا زمان آزادی ملوانان و تفنگداران بازداشت شده متجاوز،انگلیس روابط رسمی و تجاری خود را با ایران به حال تعلیق در می‌آورد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما