محصولات دانلودی

تشکیل دولت جدید سوریه به ریاست «عماد خمیس» تکذیب شد

تشکیل دولت جدید سوریه به ریاست «عماد خمیس» تکذیب شد

تشکیل دولت جدید سوریه به ریاست «عماد خمیس» تکذیب شد

جهان > غرب آسیا – همشهری آنلاین:
یک منبع وابسته به وزارت اطلاع‌رسانی سوریه اخبار منتشر شده در رسانه ‌ها مبنی بر تشکیل دولت جدید این کشور به ریاست «عماد خمیس» را تکذیب کرد.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر برگرفته از سانا، یک منبع رسانه‌ای اعلام کرد که خبرهای منتشر شده در رسانه‌‌ها مبنی بر تشکیل دولت جدید سوریه توسط «عماد خمیس» صحیح نیست.

بر بنیاد این گزارش این منبع رسانه ای که خواست نامش فاش نشود، در سخنانی اعلام کرد که تشکیل دولت بر بنیاد روش ‌ها و راه هایی که قانون بنیادی پیش بینی کرده، انجام خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود در همین راستا افزود: هر چیزی که در این رابطه از راه شبکه ‌های رسانه ای و یا رسانه ‌های دیگر منتشر می‌ شود، مطلقا غلط است.

شایان ذکر است پیش از این روسیاالیوم برگرفته از منابع آگاه اعلام کرده بود که «عماد خمیس» وزیر برق کنونی سوریه مامور تشکیل دولت جدید در این کشور شده است و شاید ۱۲ وزیر جدید را به پارلمان معرفی خواهد کرد.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما