تصادف دو دستگاه تانکر حامل مواد نفتی در محور پلدختر به اندیمشک

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس اداره محیط زیست شهرستان پلدختر شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران تصریح کرد: یک دستگاه تانکر کشنده حامل مواد نفتی ابتدا با یک دستگاه تانکر کشنده مواد نفتی دیگر در محور پلدختر – اندیمشک در تنگ فنی واقع در منطقه شکار ممنوع برخورد کرد.
امیر رضا محمدی نژاد افزود: این دو وسیله نقلیه سنگین سپس با یک دستگاه تریلر حامل محموله گچ صنعتی برخورد کرد که در اثر این حادثه، مواد نفتی از تانکر بر روی زمین جاری شد.
به گفته وی، مواد نفتی، خاک منطقه و طبیعت پیرامون را آلوده و خسارت سنگینی به محیط زیست منطقه وارد کرد.
رییس اداره محیط زیست شهرستان پلدختر اظهار داشت: هم اکنون نیروها و کارشناس اداره محیط زیست شهرستان به منطقه برای تعیین خسارت اعزام شده اند.
وی افزود: این حادثه رانندگی خسارات جانی در پی نداشته ولی راننده تانکرنفت کش و تریلر به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان پلدختر انتقال یافتند.
رییس اداره محیط زیست پلدختر گفت: کارشناس پلیس راه علت این حادثه را تجاوز از سرعت مطمئنه و عدم کنترل از سوی راننده تانکر کشنده مواد نفتی اعلام کرده اند.
شبس*/۶۰۶۰/۷۲۷۲**۱۶۱۳

انتهای پیام /*

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۹ January 2016 | 12:23 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]