محصولات دانلودی

تصمیم انضباطی باشگاه پرسپولیس، قرارداد وسلی برازیلیا فسخ شد

باشگاه پرسپولیس در دو نامه‌ی جداگانه به علی کفاشیان، فسخ قرارداد وسلی برازیلیا و نیز جریمه نقدی هوار ملا محمد را بر اساس مفاد قرارداد این بازیکنان، به اطلاع فدراسیون فوتبال کشورمان رساند. این باشگاه طی نامه هایی جداگانه در مورد هوار ملا محمد، بازیکن عراقی این باشگاه و نیز وسلی برازد آلمیدا، ملقب به برازیلیا، بازیکن برزیلی خود، به خاطر غیبت غیر موجه و طولانی مدت این بازیکنان، اقدام قانونی باشگاه پرسپولیس را به اطلاع فدراسیون فوتبال کشورمان رساند. باشگاه پرسپولیس در این نامه اعلام کرده است بر اساس بند ۱۰ ماده چهارم قرارداد این باشگاه با وسلی برازیلیا، به صورت یکطرفه، قرارداد خود را با این بازیکن، فسخ کرده است. در بند ۱۰ از ماده چهارم قرارداد باشگاه پرسپولیس با وسلی برازیلیا آمده است: “چنانچه غیبت بازیکن، بیش از ۱۴ روز شود، باشگاه می تواند ضمن فسخ یک طرفه قرارداد، از طریق مراجع رسمی نسبت به دریافت خسارت اقدام کند.” در این ماده تصریح شده است: “در چنین حالتی تا زمان تاییدیه حقوق باشگاه، بازیکن، معلق خواهد بود و اجازه مذاکره و عقد قرارداد با باشگاه دیگری را نخواهد داشت.” مدت مرخصی میان فصل وسلی برازیلیا از ۱۴ آبان ماه به مدت یک هفته بوده است، اما این بازیکن از زمان اتمام مرخصی خود، تا به امروز (نهم آذر ماه) حدود ۲۰ روز غیبت غیر موجه داشته است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 661
  • ۰۹ آذر ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما