تصمیم جدیدبرای «قهوه تلخ» گرفته نشده است!

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما گفت: هنوز تصمیم جدیدی برای پخش مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» از تلویزیون گرفته نشده است.


محمودرضا تخشید در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره سرنوشت پخش مجموعه «قهوه تلخ» از شبکه سه سیما گفت: هنوز هیچ تصمیم جدیدی برای پخش این سریال گرفته نشده و همان وضعیت قبلی را دارد.
وی افزود: طی هفته‌های اخیر اصلا درباره این سریال بحث یا جلسه‌ای گذاشته نشده و تصمیم گیری جدیدی پیرامون پخش آن گرفته نشده است.
به گزارش فارس، این مصاحبه در حالی انجام شده که اخبار منتشر شده از عدم پخش این سریال از تلویزیون خبر می‌دهد. این درحالی است که پیش از این نیز سعید رجبی‌فروتن مدیرکل دفتر همکاری‌های سمعی، بصری و نمایش خانگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس در خصوص عرضه سریال «قهوه تلخ» گفته بود: ما فقط مجوز پخش آثار را پس از بازبینی ارائه می‌کنیم و نقشی در زمان و چگونگی توزیع آثار نداریم، پس نمی‌توانیم زمانی برای ارائه آثار به بازار تعیین کنیم.
وی افزود: تا به حال نیز حدود ۹ قسمت از این سریال ۹۰ قسمتی به اداره کل سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بازبینی داده شده و پروانه نمایش این ۹ قسمت هم صادر شده است، ‌اما این که سریال در چه زمانی توزیع شود بستگی کامل به تصمیم تهیه کننده و سازندگان اثر دارد.
به گزارش فارس، «قهوه تلخ» ۳۳ بازیگر اصلی دارد و داستان آن با بازی سیامک انصاری در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتدای داستان که در دنیای امروز می‌گذرد، یک فنجان قهوه تلخ می‌خورد و با خوردن آن به تاریخ سفر می‌کند. او در طول زمان به مورخی تبدیل می‌شود که در مرور خاطرات تاریخی خود، هربار دچار مسائلی می‌شود که این مسائل داستان‌های سریال را رقم می‌زند.
«محمدرضا هدایتی» نیز پادشاه این کاخ است، «علی لک‌پوریان» نقش ملیجک را ایفا می‌کند. «ساعد هدایتی» نیز پزشک دربار است.