محصولات دانلودی

تصمیم فیفا باعث ناراحتی همسایگان نیز شد
اماراتی‌ها منتظر پاسخ قطعی فدراسیون ایران


تصمیم فیفا باعث ناراحتی همسایگان نیز شد


خبرگزاری فارس: تصمیم فدراسیون بین‌المللی (فیفا) برای تعلیق فعالیت‌های بین‌المللی فوتبال ایران باعث ناراحتی فدراسیون امارات نیز شد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از الخلیج، این فدراسیون پس از اینکه دریافت فیفا فدراسیون ایران را تعلیق کرد و فعالیت‌های برون مرزی تیم ایران نیز تا اطلاع ثانوی قطع شد، برای اینکه در توافقی قرار بود ۶ دسامبر (چهارشنبه ۱۵ آذر ۸۵) در دوبی با تیم ملی ایران بازی کند، ناراحت شد.
فدراسیون امارات برای آماده‌سازی تیم ملی این کشور برای مسابقات آتی خود ، برای جانشینی تیم ایران اکنون منتظر دریافت پاسخ قطعی از سوی فدراسیون فوتبال ایران جهت لغو رسمی این بازی است تا حریف تازه‌ای را پیدا کند.
این فدراسیون که اکنون به خواست برونو متسو، مربی فرانسوی مردان مورد نظرش را از روز گذشته در اردو دارد، ‌تیم ملی خود را ۱۰ دسامبر (یکشنبه ۱۹ آذر ۸۵) مقابل اسلوواکی محک می‌زند.
متسو از کار خود را با ۳۴ بازیکن شروع کرده تا در جام خلیج که از ۱۷ ژانویه (چهارشنبه ۲۷ دی ۸۵) در امارات آغاز می‌شود، تیم آماده‌ای را روانه بازی سازد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 16
  • ۰۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما