محصولات دانلودی

تصویب تعطیلی۳ روزه عید فطر

ستار هدایت خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در ارتباط با تعطیلات عید سعید فطر نیز کمیسیون فرهنگی مصوب کرد که تعطیلات عید سعید فطر به ۳ روز افزایش یابد و در عوض روزهای ۱۲ فروردین و ۲۹ اسفند غیرتعطیل اعلام شود اما در طرح اولیه نمایندگان ۱۵ خرداد و ۲۹ اسفند را مطرح کرده بودند که کمیسیون با این نظر موافقت نکرد و ۱۲ فروردین را به جای ۱۵ خرداد پیشنهاد داد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب افزایش تعطیلات عید سعید فطر به ۳ روز در این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه مقرر شد ۱۲ فروردین و ۲۹ اسفند، غیرتعطیل اعلام شوند و در عوض تعطیلات عید فطر افزایش یابد.
وی افزود: این طرح دارای دو بخش بود؛ یکی کاهش ساعات کاری ادارات در ماه مبارک رمضان که در طرح اولیه تعدادی از نمایندگان سقف آن را حداکثر ۱۵ ساعت در هفته پیش‌بینی کرده بودند اما در کمیسیون مصوب شد، این سقف برداشته و در اختیار دولت گذاشته شود تا دولت متناسب با فصل، شرایط اقلیمی و سایر شرایط این سقف را تعیین کند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه یادآور شد: در ارتباط با تعطیلات عید سعید فطر نیز کمیسیون فرهنگی مصوب کرد که تعطیلات عید سعید فطر به ۳ روز افزایش یابد و در عوض روزهای ۱۲ فروردین و ۲۹ اسفند غیرتعطیل اعلام شود اما در طرح اولیه نمایندگان ۱۵ خرداد و ۲۹ اسفند را مطرح کرده بودند که کمیسیون با این نظر موافقت نکرد و ۱۲ فروردین را به جای ۱۵ خرداد پیشنهاد داد.
هدایت‌خواه در خاتمه گفت که کلیات و جزئیات این طرح در جلسه امروز کمیسیون به تصویب رسید.
۰۸ شهریور ۱۳۸۹

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 815
  • ۱۰ شهریور ۸۹
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما