آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

تضعیف جایگاه شورای نگهبان از خواسته‌های دشمنان است

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری، با اشاره به در پیش بودن انتخابات هفتم اسفندماه، مشارکت گسترده مردم را در پای انتخابات ضروری برشمرد و آن را آزمون الهی دیگر دانست.

وی با عنوان اینکه شورای نگهبان یک‌نهاد مقدس و قانونی در کشور است، ادامه داد: تضعیف جایگاه این شورا از خواسته‌های دشمنان است.

وی بابیان اینکه ایران اسلامی به کشور مقتدر در منطقه تبدیل‌شده است، یادآور شد: وابسته نبودن به قدرت‌های شرق و غرب و ترویج ارزش‌های اسلامی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران است.

امام‌جمعه ساری، خدامحوری و ترویج ارزش‌های دینی به‌ویژه نماز و خدامحوری را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: باید درانتخابات با شرکت پرشور پای صندوق‌های رأی، نقشه‌های دشمنان را بی‌اثر کنیم.

آیت‌الله طبرسی، با اشاره به اینکه جایگاه ایران در منطقه و جهان بسیار بالا است گفت: لازم است تا مردم با گزینش نامزدهای مورد اعتماد در انتخابات سبب یاس دشمنان شوند.

 وی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به ایتالیا و فرانسه ادامه داد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران با کشورهای دیگر مبتنی بر ضابطه و مقتدرانه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اقتصاد مقاومتی بیان داشت: اجازه نمی‌دهیم که اقتصاد مقاومتی با واردات بی‌رویه مخدوش شود.

مطلب بالا در گروه دین و مذهب و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ January 2016 | 3:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.