تضعیف جایگاه شورای نگهبان از خواسته‌های دشمنان است

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری، با اشاره به در پیش بودن انتخابات هفتم اسفندماه، مشارکت گسترده مردم را در پای انتخابات ضروری برشمرد و آن را آزمون الهی دیگر دانست.

وی با عنوان اینکه شورای نگهبان یک‌نهاد مقدس و قانونی در کشور است، ادامه داد: تضعیف جایگاه این شورا از خواسته‌های دشمنان است.

وی بابیان اینکه ایران اسلامی به کشور مقتدر در منطقه تبدیل‌شده است، یادآور شد: وابسته نبودن به قدرت‌های شرق و غرب و ترویج ارزش‌های اسلامی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران است.

امام‌جمعه ساری، خدامحوری و ترویج ارزش‌های دینی به‌ویژه نماز و خدامحوری را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: باید درانتخابات با شرکت پرشور پای صندوق‌های رأی، نقشه‌های دشمنان را بی‌اثر کنیم.

آیت‌الله طبرسی، با اشاره به اینکه جایگاه ایران در منطقه و جهان بسیار بالا است گفت: لازم است تا مردم با گزینش نامزدهای مورد اعتماد در انتخابات سبب یاس دشمنان شوند.

 وی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به ایتالیا و فرانسه ادامه داد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران با کشورهای دیگر مبتنی بر ضابطه و مقتدرانه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اقتصاد مقاومتی بیان داشت: اجازه نمی‌دهیم که اقتصاد مقاومتی با واردات بی‌رویه مخدوش شود.

مطلب بالا در گروه دین و مذهب و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ January 2016 | 3:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.