تعجب بازیکنی که ۴ گل به استقلال زد از واکنش پرسپولیسی‌‌ها

تعجب بازیکنی که ۴ گل به استقلال زد از واکنش پرسپولیسی‌‌ها

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
بازیکن تیم ملی دانشجویان ایران که ۴ گل در بازی دوستانه به استقلال زد، از کامنت‌‌های پرسپولیسی‌‌ها در صفحه مجازی‌‌اش تعجب کرد.

محمد اوسانی، بازیکن تیم ملی دانشجویان و تیم فوتبال صبای قم در مورد تساوی این تیم مقابل استقلال تهران به ایلنا بیان کرد:‌ بازی دوستانه و بسیار خوبی بود. استقلال با تمام توانش به این دیدار آمده بود و همه بازیکنانش را در اختیار داشت. بازی رفت مقابل استقلال را سه بر یک بردیم که سه گل آن بازی را هم من زدم. البته در بازی رفت بازیکنانی مثل مهدی رحمتی و وحید طالبلو حضور نداشتند اما در این بازی هر دو بودند که وحید طالبلو در ترکیب اصلی قرار داشت. بازیکنان ما هم مقابل استقلال بسیار با انگیزه بودند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

او با بیان تعجب از واکنش پرسپولیسی‌‌ها در صفحه اینستاگرامش بیان کرد:‌ روز بسیار خوبی برای من بود و توانستم چهار گل به استقلال بزنم که واکنش‌‌های زیادی هم از سوی پرسپولیسی‌‌ها داشت. صفحه مجازی من تا قبل از این بازی حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ لایک می‌‌خورد، اما آخرین پست من حدود ۱۷ هزار لایک خورده است که خود من هم بسیار از موضوع تعجب کردم و البته خوشحال شدم.

اوسانی در مورد اینکه پرسپولیسی است یا استقلالی بیان کرد:‌ من در حال حاضر بازیکن صبای قم هستم اما پرسپولیس و استقلال تیم‌هایی هستند که هر بازیکنی آرزو دارد در آن‌ها بازی کند.