محصولات دانلودی

تعداد مشترکان موبایلی جهان به ۷.۴ میلیارد نفر رسید

شرکت مخابراتی اریکسون گزارش سالانه خود موسوم به Ericsson Mobility را منتشر کرد و در آن توضیح داد در فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی تعداد مشترکان موبایلی جهان از مرز ۷.۴ میلیارد نفر هم فراتر رفته است.

 

به گزارش خبرینه و به نقل از گروه اخبار خارجی آژانس خـبـری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این گزارش گفته شد طی سه ماه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی ۶۳ میلیون کاربر جدید مشترک خدمات موبایلی در جهان شده‌اند تا بر این بنیاد تعداد مشترکان موبایلی با رشد ۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۷.۴ میلیارد نفر برسد.

در این دوره زمانی هند بیشترین مشترک موبایلی جدید را تحت پوشش قرار داده است و ظرف سه ماه مذکور ۲۱ کاربر هندی برای نخستین بار خدمات موبایلی در اختیار گرفته‌اند. پس از آن کشور میانمار با ۵ میلیون نفر، اندونزی با ۵ میلیون نفر، آمریکا با ۳ میلیون نفر و پاکستان به ۳ میلیون نفر قرار داشته است.

خدمات اشتراکی پهنای باند موبایلی نیز در سه ماه نخست امسال رشد ۲۰ درصدی را تجربه کرده است تا در این فصل ۱۴۰ میلیون کاربر جدید از این خدمات بهره‌مند شوند.

مشترکان شبکه جهانی LTE نیز در فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی بیش‌تر شدند. بر بنیاد گزارش شرکت اریکسون، در این دوره شبکه مخابرتی LTE در سراسر جهان ۱۵۰ میلیون مشترک جدید را تحت پوشش قرار داد.

در مجموع هم‌اکنون بیش از ۱.۲ میلیارد نفر از کاربران جهان مشترک خدمات مخابراتی LTE هستند. در سه ماه نخست سال جاری میلادی مشترکان شبکه WCDMA/HSPA نیز ۳۰ میلیون نفر افزایش یافت. در این فصل از تعداد مشترکان شبکه مخابراتی GSM/EDGE در سراسر جهان ۷۰ میلیون نفر کاسته شد.

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ June 2016 | 7:02 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 31
  • ۱۵ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما