محصولات دانلودی

تعرض یک مرد ۵۸ ساله به یک نوجوان آمریکایی از طریق دوستى اینترنتى

 یک مرد ۵۸ ساله امریکایى پس از اغفال یک پسر نوجوان که از طریق اینترنت صورت گرفت، او را در خانه اش مورد تعرض قرار داد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از شبکه خبرى “دبلیو اس بى” ، یک مرد ۵۸ ساله امریکایى به نام “تد روى ویلیامز” ساکن “آتلانتا” دیروز به اتهام اذیت و آزار یک پسر نوجوان ۱۷ ساله که با زندانى کردن وى در خانه اش صورت گرفته بود، دستگیر شد.براساس این گزارش، “ویلیامز” دو هفته پیش با پسر نوجوان از طریق اینترنت آشنا شد و سپس مقدمات دعوت اوبه مزرعه اش را مهیا کرد. در همین حال پسرک که در این مدت به متهم اطمینان کرده بود، دعوتش را پذیرفت و روز گذشته طى یک سفر هوایى از “ماساچوست” راهى خانه او در “آتلانتا” شد.به گفته پلیس، متهم پس از ملاقات با قربانى او را مورد اذیت و آزار قرار داد و سپس او را در خانه اش زندانى کرد. در همین حال این پسر که همواره به دنبال یافتن فرصتى مناسب براى فرار بود روز گذشته با ارسال نامه اى به خانواده اش آنها را در جریان امر قرار داد و بدین ترتیب با دخالت پلیس “ویلیامز” در محل وقوع جرم دستگیر شد.در حال حاضر پلیس با ادامه بازجویى ها از متهم رسیدگى به این پرونده را در دست دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 29
  • ۰۶ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما