تعرض ۴ مرد به مادر و دختر لرستانی

دزدان نقابدار که در لرستان ویلای مادر و دختری را هدف دستبرد شیطانی قرار داده بودند در تلگرام ردیابی شدند.

تعرض ۴ مرد به مادر و دختر 

۲۳ آذرماه سال گذشته دختر جوانی با مراجعه به اداره آگاهی لرستان پرده از سرنوشت تلخی برداشت و بیان کرد: ۴ نقابدار به ویلایی که من و مادرم در آنجا زندگی می‌‌کنیم دستبرد زدند و با قیچی النگوهایمان را بریده و ما را تسلیم خواسته شوم خود کردند.

پلیس لرستان که با شنیدن این ادعاها خود را در برابر دزدان شیطان‌صفتی می‌‌دید ردیابی‌‌های گسترده‌ای را آغاز نمود اما دزدان، نقابدار بوده و هیچ سرنخی به دست نیامد تا اینکه روز یکشنبه ۲۲ فروردین دختر خانواده باز به اداره پلیس آگاهی رفت و به افسر پرونده بیان کرد: با شماره همراه من که دزدان آن را به سرقت برده بودند عکس دو دزد را در تلگرام شناسایی کرده‌ام.

با این ادعاها تیم ویژه‌ای در پلیس فتا تشکیل و با ردزنی‌‌های سایبری خانه این دزدان شیطان‌صفت در کرج شناسایی شد و با دستور قضایی مخفیگاه آن‌ها که تنها مظنون به حساب می‌‌آمدند تحت محاصره قرار گرفت. وقتی مردی به نام جلال دستگیر شد با اعترافات تکان‌دهنده، سرقت از خانه مادر و دختر را به گردن گرفت و همدستش به نام علی را لو داد و وی را سر قرار به کمینگاه پلیس کشاند.

سرهنگ فیروز خواه جانشین رئیس پلیس کرج بیان کرد: دزدان شیطان‌صفت در بازجویی‌‌ها جرم خود را پذیرفتند و با دستور قضایی برای تحقیقات به لرستان انتقال داده شدند.

رکنا

اخبار مرتبط:

تعرض به دختر ۱۰ ساله‌ در مقابل چشمان مادرش + تصاویر

آزار و اذیت دختر جوان به دست چهار مرد شیطان صفت

زندان و تبعید برای دزد شیطان‌صفت

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ April 2016 | 2:09 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.