تغییر زمان نمایش «گرینچ» انیمیشنی

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، این فیلم به جای نهم نوامبر سال ۲۰۱۷ در تاریخ دهم نوامبر سال ۲۰۱۸ به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌ رود.

تهیه کنندگان فیلم علت این تغییر زمانی را، دادن فرصت کافی به سازندگان آن اعلام کرده اند. بر این بنیاد سازندگان فیلم فرصت کافی پیدا می‌ کنند، تا آن را تبدیل به فیلمی تماشایی تر کنند.

بندیکت کامبرباخ بازیگر نقش شرلوک هلمز مجموعه تلویزیونی پربیننده «هلمز»، صدای خود را به کاراکتر اصلی انیمیشن «گرینچ» قرض داده است.

گرینچ یک موجود با نمک سبز رنگ است، که با ماجراجویی ‌های هیجان انگیز خود در شب سال نو میلادی، داستان این کمدی اکشن فانتزی را به جلو می‌ برد.

فیلم نامه اقتباسی فیلم را مایکل له سیور بر بنیاد داستان کلاسیک و مشهور کودکانه «گرینچ کریسمس را می‌ دزدد» دکتر سو نوشته است.

این داستان حدود یک دهه قبل به صورت یک فیلم سینمایی زنده ساخته شد. جیم کری کمدین سرشناس سینما در این نسخه، در نقش کاراکتر گرینچ ظاهر شد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، امر کارگردانی «گرینچ» انیمیشنی تازه را تیم دو نفره پته کاندلاند و یارو چونی به عهده دارند. این دو نام هایی نا آشنا در دنیای انیمیشن هستند.

مسئولان کمپانی یونیورسال امیدوارند نمایش عمومی این فیلم در روزهای کریسمس، با پیشواز خوب تماشاگران روبرو شود و فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها بکند.

شنیده می‌ شود در صورت موفقیت مالی این انیمیشن، قسمت ‌های بعدی آن هم در دستور کار مدیران کمپانی یونیورسال قرار می‌ گیرد.