تقابل مدعیان برنده نداشت/ شهرداری ورامین همچنان در صدر

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، هفته های سوم تا پنجم از دور برگشت این رقابتها امروز در خانه تکوادو برگزار شد که در مهمترین دیدار دو تیم شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به تساوی ۴بر۴ رضایت دادند. خانلرخانی که ملی پوشان المپیکی خود را به همراه نداشت و ابوالفضل یعقوبی هم در وزنکشی از دست تا با چند جوان گمنان مقابل رقیب پرمهره خود تیم خود را ارنج کند. 

میرمهدی لباس دوز، احمد خسروفر،علی پاکدین و مرتضی شیری برای شهرداری ورامین صاحب پیروزی شدند. در تیم دانشگاه آزاد هم آرمین هادی پور ، جواد امیری، میرهاشم حسینی و سعید رجبی رقبای خود را شکست دادند. شکست امید عمیدی ملی پوش دانشگاه برابر شیری مهمترین حادثه این بازی بود.

شهرداری ورامین قبل از این دیدار گیتی پسند را ۵ بر ٣ شکست داد و در آخرین بازی خود هم شهدای ساری را ۶ بر ٢ از پیش رو برداشت. این تیم با هفت امتیازی که از سه بازی امروز خود کسب کرد ٣۴ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

دانشگاه آزاد از سه بازی خود هفت امتیاز گرفت و با ۲۹ امتیاز همچنان به عنوان جدی ترین تعقیب کننده صدرنشین در مکان دوم قرار گرفت. خانه سوم جدول در اختیار پاس قوامین ۲۶ امتیازی است. یاسین پیش رو هم با هدایت فریبرز عسگری سه بار به میدان رفت و با کسب سه پیروزی ، ۲۲ امتیازی شد تا رده چهارم بالا آمد. لوازم خانگی کن که دور برگشت را خوب شروع کرده بود با دو باخت متوالی عملکرد پر انتفادی داشت و با همان ۱۶ امتیاز قبلی در مکان پنجم قرار گرفت.

در نیمه دوم جدول شهدای ساری با ۱۵ امتیاز ششم است ، گیتی پسند با ۱۳ امتیاز در مکان هفتم قرار گرفت. هیات تکواندو قزوین که با هدایت مرتضی کریمی تا اینجای کار امتیازی کسب نکرده بود با برتری برابر سونیا سه امتیاز گرفت و با یک پله صعود در مکان هشتم ایستاد و سونیا هم با همان سه امتیاز نهم است.

نتایج هفته سوم رقابتهای لیگ برتر:
* شهرداری ورامین ۵ – گیتی پسند اصفهان ۳
* هیات تکواندو استان قزوین۶ – سونیا ۲
* یاسین پیشرو قم  ۶- لوازم خانگی کن ۲
* دانشگاه آزاد ۵- شهدای ساری ۳
نتایج هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر:
* سونیا یک – گیتی پسند اصفهان٧
* یاسین پیشرو قم۶ – هیات تکواندو استان قزوین٢
* دانشگاه آزاد ۴- شهرداری ورامین ۴
* پاس قوامین ۵ – لوازم خانگی کن ۳
نتایج هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر:
* یاسین پیشرو قم۶- گیتی پسند اصفهان۲
* دانشگاه آزاد۸ – سونیا صفر
* پاس قوامین ۷ – هیات تکواندو استان قزوین یک
* شهدای ساری٢ – شهرداری ورامین ۶

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ February 2016 | 9:38 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.