محصولات دانلودی

تقدیر معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم از « زندگی به شرط خنده»

معاونت تبلیغ و آموزش‏هاى کاربردى حوزه علمیه قم طى نامه‏اى ازپخش مجموعه تلویزیونى «زندگى به شرط خنده» تقدیر کرد.

 به نقل از دریچه، در این‏نامه، محمدحسن نیرى معاون تبلیغ و آموزش‏هاى کاربردى حوزه‏علمیه قم خطاب به عزت‏الله ضرغامى رئیس صدا و سیما آورده است:صدا و سیما رسانه‏اى ملى و داراى قدرت تأثیرگذارى وسیع وشگرف در فرهنگ جامعه است و مى‏تواند باورهاى نادرست راتصحیح نماید. در بسیارى از موارد فرهنگ ازدواج دینى در جامعه‏ما به شدت تحت تأثیر باورهاى نادرست قرار گرفته و از این جهت‏آسیب‏هاى زیادى به آن وارد گشته است. از این رو هرگونه حرکت‏در جهت تصحیح این باورها و عملى نشان دادن ازدواج دینى وتوانمندى آن در حل مشکلات توسط صدا و سیما، کارى اساسى وزیربنایى خواهد بود. در ادامه این نامه آمده است:« اخیراً در برنامه طنز زندگى به شرطخنده، به ازدواج موقت به عنوان راهکارى عملى براى حل بعضى‏از مشکلات و مسیرى براى رسیدن به ازدواج دائم پرداخته شده‏است که بدین وسیله مراتب تشکر و سپاس خود را از جنابعالى وتمامى دست‏اندرکاران این مجموعه اعلام مى‏داریم.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 12
  • ۲۷ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما