محصولات دانلودی

تقلب در بازار برنج مردم مواظب باشند

دبیر انجمن برنج کشور بیان کرد: کلیه‌ برنج‌‌های وارداتی دارای شناسنامه هستند اما شوربختانه بعد از ورود به ایران برخی سودجویان آن‌ها را با برنج ایرانی ترکیب کرده و تحت بسته‌بندی‌‌های جدید با نام برنج ایرانی عرضه می‌‌کنند.

تقلب در بازار برنج مردم مواظب باشند

تقلب در بازار برنج

جمیل علی‌زاده شایق دبیر انجمن برنج کشور در خصوص فروش برنج‌‌های خارجی به عنوان برنج ایرانی بیان کرد: تشخیص برنج ایرانی از خارجی  کار سختی نیست و مصرف‌کننده به محض اینکه برنج را بپزد متوجه خارجی یا ایرانی بودن آن می‌‌شود و البته گفتنی است که رنگ و قیمت خرید هم راه دیگری برای تشخیص این دو نوع محصول ازیکدیگر است.

وی با اشاره به اینکه سازمان ‌های نظارتی از جمله سازمان پشتیبانی و بازرسی کل کشور باید به این اقدام که نوعی تقلب است رسیدگی کنند، افزود: اگر دستگاه‌‌های مربوطه و سازمان‌‌های نظارتی به وظایف خود عمل کنند این گونه اتفاقات رخ نخواهد داد.

دبیر انجمن برنج کشور با اشاره اینکه شناسنامه‌دار کردن این محصول در کاهش تقلب آن هم به این شیوه اثر گذار است، تصریح کرد: کلیه‌ برنج‌‌های وارداتی دارای شناسنامه هستند اما شوربختانه بعد از ورود به ایران برخی سودجویان آن‌ها را با برنج ایرانی ترکیب کرده و تحت بسته‌بندی‌‌های جدید با نام برنج ایرانی عرضه می‌‌کنند.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

قیمت‌ انواع برنج ایرانی و خارجی در بازار مصرف

برنج خارجی در کیسه‌ برنج‌ ایرانی!

برنج ایرانی ۹ هزار تومانی در بازار!

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 11:44 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما