تلاش فدراسیون کشتی برای پخش مستقیم مسابقات جام جهانی

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا رضایی با بیان این مطلب افزود: فدراسیون کشتی از ماه‌‌ها قبل مکاتبه برای پخش مستقیم رقابتهای جام جهانی را با شبکه سوم انجام داده و مانند مسابقات گذشته آمادگی خود را جهت هماهنگی و همکاری برای پخش این رقابتها اعلام کرده بود.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌‌های صورت گرفته توسط مردم از چند روز گذشته، مجددا تماس‌هایی با مسئولان شبکه سوم صورت گرفت تا همانند سالهای گذشته، بنا بر درخواستهای مکرر مردم و جایگاه این مسابقات به عنوان یکی از اتفاقات و رقابتهای مهم کشتی جهان، پخش مستقیم این رقابتها را شاهد باشیم.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: مردم ایران از سالهای گذشته، بابت حضور تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در رقابتهای تیم به تیم جام جهانی و تماشای مستقیم این رقابتهای جذاب، خاطرات فراوانی دارند و با علاقه‌ای  بیش از بیش، منتظر پخش مستقیم رقابتهای امسال که از حساسیت و کیفیت بالاتری نسبت به سالهای گذشته برخوردار است،هستند.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: از چند روز گذشته مجدداً فدراسیون کشتی طبق تعامل و ارتباط با اتحادیه جهانی و فدراسیون کشتی آمریکا، شرایط لازم برای پخش مسابقات را فراهم کرده که این موضوع به مسئولان شبکه سوم سیما نیز اعلام شده است. همچنین تا جایی که اطلاع داریم مسوولان مربوطه در شبکه سه سیما پیگیر هماهنگی‌های نهایی هستند که امیدواریم هر چه سریعتر زمان پخش این مسابقات به مردم عزیز ایران اعلام شود.

رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۶ روزهای ۲۲ و ۲۳ خردادماه با حضور ۸ تیم برتر جهان در شهر لس‌آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد.