تلاش موثر قلعه‌نویی برای فرار از محرومیت

تلاش موثر قلعه‌نویی برای فرار از محرومیت


خبرگزاری فارس: عملکرد حرفه ای قلعه نویی در مصاحبه مطبوعاتی باعث شد تا به احتمال زیاد کنفدراسیون فوتبال آسیا از محرومیت وی صرفنظر نماید.


به گزارش خبرنگار فارس از شرق آسیا، درحالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با جرایم انضباطی و بد اخلاقی به شدت و سرعت مقابله می کند طی خبری که بر روی سایت خود قرار داد زمینه محرومیت احتمالی امیر قلعه نویی را فراهم آورد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: قلعه نویی با پرتاب بطری آب به سوی داور چهارم، نسبت به نحوه داوری اعتراض نموده است.
این درحالی است که طی ماههای اخیر مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال ایران را بارها به بی انضباطی متهم نموده اند که علت آن نیز جابجایی در سطح فدراسیون، نبود اساسنامه و عملکرد تیم استقلال در عدم ارائه به موقع اسامی بازیکنان بوده است.
با اینحال در مصاحبه مطبوعاتی که بلافاصله پس از بازی انجام شد قلعه نویی اوج حرفه ای بودن را به نمایش گذاشت و به خوبی از پس سوالات مطرح شده بر آمد.
مربی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد که اعتراض وی به یکی از بازیکنان تیم ایران بوده است که متاسفانه از آن سوء برداشت شده است و داور فکر کرد که او به داوری اعتراض نموده است.
وی در عین حال اقرار کرد که اشتباه کرده است و تا همین مقدار نیز نباید عصبانی می شده است.
این سخنان در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز بازتاب ویژه ای داشته است.
نکته دیگر در عملکرد حرفه ای قلعه نویی تعریف و تمجید فراوان از بازی خوب تیم ازبکستان بود و این در شرایطی بود که سرپرست تیم ازبکستان از عملکرد تیم و کادر فنی به هیچ وجه رضایت نداشت.
قلعه نویی سعی نمود با تعریف از این تیم عملا به ترمیم روحیه آنان بپردازد تا ازبکستان بتواند امیدوارانه دو بازی دیگر خود را در گروه سی برگزار نماید.
همین عملکرد در میان بازیکنان هم دیده شد به طوری که هم علی کریمی و هم فریدون زندی با تمجید از بازی تیم ازبکستان این تیم را رقیبی جدی برای چین دانستند.