تلفن ناشناس ، پرده از قتل پنج عضو خانواده برداشت


 
images/20070222/kill.jpg
 
:رباط کریم – خبرنگار جام جم: پس از تماس تلفنی فردی ناشناس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، و خبر از قتل عام ۵عضو یک خانواده ، ماموران در عمق ۸۰متری چاهی در جاده ساوه ، اجساد قربانیان را کشف کردند.
به گزارش خبرنگار ما، بعدازظهر روز سه شنبه فردی در تماس با ماموران انتظامی عنوان کرد، ۵عضو خانواده ای به قتل رسیده اند و جسد آنها در یک حلقه چاه ۸۰متری در ده حسن رها شده است.
به دنبال این تماس تلفنی موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه ابوطالب قرار گرفت و با نشانی های ارائه شده از سوی فرد ناشناس ، ماموران با عزیمت به ده حسن و شناسایی این چاه ، از ماموران آتش نشانی درخواست حضور در محل چاه را کردند.


کشف جسد ۵عضو خانوادهبا آغاز عملیات از سوی ماموران آتش نشانی ، آنها ساعتی بعد از انتهای چاه جسد ۵عضو این خانواده را که در میان آنها ۲کودک خردسال مشاهده می شد، خارج کردند.
مولایی ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی رباط کریم در این ارتباط به خبرنگار ما گفت: قبل از اقدامات اولیه برای کشف اجساد، فردی که به صورت مشکوک در حال پرسه زدن در اطراف چاه بود، با دیدن ماموران عنوان کرد کسی درون چاه نیست که در این هنگام یکی از ساکنان محل گفت چاه را جستجو کنید؛ زیرا درون این چاه خبرهایی است که این فرد نمی خواهد شما از آن اطلاع پیدا کنید.
مولایی اضافه کرد: با دستگیری فرد مشکوک و ورود ماموران به داخل چاه ، به مقداری لحاف برخورد کردیم که پس از کنار زدن لحاف ها به اجساد ۵نفر به نامهای غلام حسن زاده ۳۰ساله ، حسین حسن زاده ۳ساله ، میثم حسن زاده ۲۰ساله و فاطمه کریمی ۲۴ساله و رضا کریمی ۲۵ساله که از اقوام خانواده حسن زاده بودند و احتمالا در شب حادثه میهمان بوده اند، برخورد کردیم.


کشف اجسادمدیرعامل آتش نشانی رباط کریم افزود: با کشف اجساد قربانیان ، تحقیق از فرد مظنون آغاز و در بازرسی بدنی از وی مدارک شناسایی برخی مقتولان از جیب وی پیدا شد.
با گزارش موضوع این جنایت هولناک به بازپرس ویژه قتل ، دستور بازداشت فرد مظنون و تحقیق از وی در پلیس آگاهی این شهر صادر شد.
یک مقام آگاه به خبرنگار ما گفت: جنازه مقتولان از داخل چاهی که متعلق به کارخانه متروکه کاشی سازی است ، کشف شده و عامل جنایت ابتدا ۵مقتول را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده ، سپس اجساد را درون چاه ۸۰متری انداخته است.
تحقیق درخصوص مظنون دستگیر شده نشان می دهد عامل جنایت از بستگان مقتولان بوده و فرضیه های پلیسی حاکی است که عامل جنایت ۵عضو این خانواده را بی هوش و سپس با چاقو به قتل رسانده است.
با انتقال اجساد هر ۵قربانی به پزشکی قانونی ، تحقیق در این زمینه در پلیس آگاهی رباط کریم و استان تهران ادامه دارد.