تله‌فیلم «انتقال» با حضور «علی انصاریان» ساخته می‌شود

به نقل از روابط عمومی پروژه، فوتبالیست‌های سرشناس و حاشیه‌های جنجالی مربوط به حرفه پرطرفدارشان از جاذبه‌های دائمی رسانه‌های گروهی هستند و روزی نیست که تیتر یک اخبار ورزشی و غیر ورزشی نشوند. این سوژه دستمایه تله فیلم «انتقال» کار جدید «علیرضا بذر افشان» شده که بر اساس فیلمنامه‌ای از خودش و «علیرضا افخمی» ظرف چند روز آینده در شرکت فیلمسازی کلک خیال جلوی دوربین می‌رود.
بنابر این گزارش، در «انتقال» که با الهام از حاشیه‌های جنجالی مربوط به نقل و انتقال فوتبالیست‌های نامدار بین باشگاه‌های پرطرفدار ساخته می‌شود، بازیگرانی مانند «حمیدرضا پگاه» و «نگار فروزنده» در نقش‌های اصلی جلوی دوربین جواد حمیدی صفا خواهند رفت.
بخش‌هایی از این تله فیلم در یکی از باشگاه‌های معروف فوتبال تهران تصویربرداری خواهد شد و تا این لحظه حضور چند چهره معروف ورزشی از جمله «علی انصاریان» در آن قطعی شده است.
«انتقال» دومین تله فیلم علیرضا بذر افشان پس از «تنگنا» (۱۳۸۶) است. بینندگان تلویزیون پیش از این او را در مقام نویسنده مجموعه‌هایی مثل داستان یک شهر (۱۳۷۹)، خط قرمز (۱۳۸۰)، شب آفتابی (۱۳۸۱)، نقطه چین (۱۳۸۲)، تب سرد (۱۳۸۳) و زیرزمین (۱۳۸۵) دیده‌اند. بذر افشان همچنین جزو گروه نویسندگان مجموعه‌های راه بی‌پایان و چارخونه هم بوده است و تندیس خانه سینما را نیز برای فیلمنامه سینمایی رقص درغبار (۱۳۸۱- به همراه اصغرفرهادی) دریافت کرده است.
شرکت فیلمسازی کلک خیال پس از پایان سریال «راه بی پایان» در زمستان گذشته تولید چند تله فیلم متفاوت را برای سال جاری در دستورکار دارد. مصطفی عزیزی تهیه کننده «انتقال» هم اینک تله فیلم «بازی» به کارگردانی «سروش صحت» (با شرکت سروش صحت و بهاره رهنما) را نیز آماده پخش دارد که به زودی از شبکه ۳ سیما پخش خواهد شد.
سایر عوامل فیلم تلویزیونی «انتقال» عبارتند از:کارگردان:علیرضا بذر افشان، نویسندگان:علیرضا بذر افشان و علیرضا افخمی، مدیر تصویر برداری: جواد حمیدی صفا، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، طراح گریم: هاشم فغانی، روابط عمومی:پیمان شوقی، مجری طرح: سید امید عزیزی،تهیه کننده:مصطفی عزیزی،بازیگران:حمیدرضا پگاه، نگار فروزنده، مجتبی رجبی معمار، رضا توکلی، فرشید زارعی‌فر، حسین بهدوج، هومهر شاملو و رضا کریمی.