آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

تماشاگرنماها ۱۵۰ میلیون تومان خسارت می پردازند
شنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۸۴   ۲۳:۴۹
 
images/20060311/holigan.jpg
 
به دنبال دستگیری بیش از ۶۰ تماشاگرنما که پس از پایان مسابقه فوتبال ۲ تیم استقلال و پیروزی به اموال عمومی خسارت وارد کرده اند ، متهمان ملزم به پرداخت خسارت شدند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، به دنبال دستگیری بیش از ۶۰ تماشاگرنما که پس از پایان مسابقه به ۱۲۴ دستگاه اتوبوس شرکت واحد ، چند فروشگاه و خودروهای مردم آسیب رسانده بودند ، تحویل مراجع قضایی شدند. بنابراین گزارش با توجه به برآورد خسارت ۱۵۰ میلیون تومانی به اتوبوس های شرکت واحد و فروشگاه ها ، بازپرس پرونده پس از تحقیق از متهمان عنوان کرد ، در اولین مرحله این افراد باید خسارت وارده را پرداخت کنند تا قرار وثیقه آنها مورد پذیرش دادسرا قرار بگیرد. محمد تورنگ ، رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروهای انتظامی تهران بزرگ درخصوص پرونده گفت : متاسفانه شاهدیم که هر بار پس از پایان مسابقه فوتبال ، برخی تماشگرنماها بدون توجه به عرف حاکم بر جامعه پس از خروج از ورزشگاه ها اقدام به تخریب وسایل نقلیه عمومی و خودروهای شخصی می کنند که خسارت های هنگفتی به سیستم حمل و نقل درون شهری وارد می شود. وی افزود: نیروی انتظامی به احساسات جوانان احترام می گذارد اما برخی افراد فرصت طلب از این احساسات سوئاستفاده کرده و برای مردم ایجاد مشکل می کنند که نیروی انتظامی تهران بزرگ بر حسب وظیفه ذاتی خود با این افراد برخورد کرده و آنها را پس از دستگیری تحویل مراجع قضایی خواهد داد. وی افزود: در حال حاضر ۶۰ تماشگرنما در بازداشت به سر می برند و صاحبان مغازه ها ، شرکتهای خسارت دیده و خودروها می توانند با اعلام شکایت خسارت دریافت کنند.