تهران و ریاض میزبان دیدارهای ایران و عربستان

ورزش > فوتبال ملی – ورزش سه نوشت: AFC اعلام کرد که پرونده دیدارهای ملی ایران و عربستان از بازی‌های باشگاهی جدا خواهد بود و بازی‌های ملی در پایتخت‌های دو کشور برگزار می‌شود.

در جلسه کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا که طی ۲ روز در دوحه قطر برگزار شد، مقرر شد تا درباره میزبانی باشگاه‌های ایرانی از باشگاه‌های عربستانی، به دو کشور زمان داده شود و در این رابطه دو کشور فرصت دارند تا تاریخ ۱۵ اسفندماه سال جاری به تفاهم لازم برسند.

نکته قابل توجه اینکه در این جلسات عربستانی‌ها درخواست کرده‌ بودند تا علاوه بر بازی‌های باشگاهی، دیدارهای ملی بین دو کشور ایران و عربستان نیز در کشور ثالث برگزار شود که این موضوع از همان ابتدا مورد موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار نگرفته و در واقع پرونده دیدارهای ملی از عدم میزبانی‌ دو کشور در رقابت‌های آسیایی فوتبال دو کشور جدا شد.

به این ترتیب در صورتی که تیم ملی ایران و عربستان در صورت صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یکدیگر همگروه شوند، دیدار رفت و برگشت این دو کشور به طور حتم در یکی از شهرهای دو کشور ایران و عربستان و به احتمال زیاد در تهران و ریاض برگزار خواهد شد. 

 

۲۵۱ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.