توافق نهایی با مجتبی جباری برای ماندن در استقلال

سخنگوی باشگاه استقلال تهران از توافق کامل این باشگاه با مجتبی جباری برای تمدید قرداداش با آبی پوشان پایتخت خبر داد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حالی که اولین جلسه‌ی رسمی علی فتح الله زاده با بازیکن میانی استقلال تهران برای تمدید قراردادش بی نتیجه پایان یافته بود، مدیرعامل باشگاه استقلال در دومین نشست خود با جباری که شنبه شب در محل این باشگاه برگزار شد پس از بحث و بررسی طولانی در نهایت با جباری به توافق دست یافت تا او برای یکسال دیگر در استقلال ماندگار شود.


هاشم ساعدی، سخنگوی باشگاه استقلال تهران در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: جباری فردا با حضور در هیات فوتبال قراردادش را ثبت خواهد کرد.


وی افزود: پس از اولین جلسه‌ای که با جباری برگزار شد و به دلیل اختلاف نظرهای ایجاد شده، مسوولان باشگاه شنبه شب مجددا با جباری صحبت کردند و در نهایت در فضای کاملا منطقی مقرر شد جباری برای یک سال دیگر در استقلال بازی کند.


ساعدی تاکید کرد: درجلسه‌ی شب گذشته علاوه بر فتح زاده ناصر حجازی نیز حضور داشت و کلیه‌ی توافقات انجام شده با رضایت سرمربی، مدیرعامل و بازیکن انجام شده است.


به گفته‌ی ساعدی جباری اظهار کرده است که استقلالی است و اگر هم مشکلاتی در نشست اولیه به وجود آمد، اختلافات خانوادگی است و هیچ موضوعی باعث نخواهد شد که وی از استقلال جدا شود.