محصولات دانلودی

تیم فوتبال امید ایران مغلوب اکباتان شد
عصر امروز در دیداری دوستانه


تیم فوتبال امید ایران مغلوب اکباتان شد


خبرگزاری فارس: تیم فوتبال امید ایران عصر امروز در دیداری دوستانه مقابل تیم دسته اولی اکباتان تهران با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، عصر امروز تیم امید که خود را برای بازی مقابل اردن آماده می کند، در کمپ تیم های ملی، دیداری دوستانه مقابل اکباتان برگزار کرد.
در این مسابقه که به منظور آزمایش بازیکنان جدید دعوت شده برگزار شد، این تیم ۲ بر یک بازی را به حریف دسته اولی خود واگذار کرد.
محمد سیاه در دقایق ۱۰ و ۶۵ دو بار برای اکباتان گلزنی کرد. تک گل تیم امید در دقیقه ۷۵ از سوی امیدرضا روانخواه (بازیکن تعویضی) به ثمر رسید.
در این بازی، داور دو بازیکن اکباتان را در دقایق ۷۸ و ۸۹ اخراج کرد که مسئولان این تیم، پس از اولین اخراج بازیکن دیگری را وارد میدان کردند.
ترکیب اولیه تیم امید ایران: فروزان، محمدپور، میرابی، گلعلیزاده، میرترابی، پرهیزکار، نظری، دانش دوست، افرا، گودرزی و اولادی
تیم امید ایران برای برگزاری چهارمین دیدار خود در مرحله مقدماتی المپیک پکن مقابل اردن روز یکشنبه هفته آینده به امان سفر می کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 39
  • ۱۹ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما