محصولات دانلودی

تیم فوتبال بارسلونا با یک گل آث میلان را شکست داد
تیم فوتبال بارسلونا با یک گل آث میلان را شکست داد


خبرگزاری فارس: تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا توانست در دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تک گل ژولی، تیم آث میلان ایتالیا را شکست دهد.


به گزارش خبرگزاری فارس، بارسلونا در حالی که به خانه آث میلان سفر کرده بود، توانست حریف ایتالیایی را در ورزشگاه سن سیرو شکست دهد.
در دقیقه ۵۷ رونالدینییو، ستاره این دیدار با ارسال پاسی بازیکن فرانسوی تیمش را صاحب توپ کرد تا ژولی با شوتی سنگین دروازه روسونری ها را بگشوید تا دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر به سود مردان کاتالان به پایان برسد.
بارسلونا با توجه به این پیروزی خارج از خانه می تواند در دیدار برگشت و در ورزشگاه نیوکمپ با کسب یک تساوی راهی دیدار نهایی شود.
بازیکنان تیم آث میلان در این دیدار دیدا، کالادزه، نستا، استام (کافو)، پیرلو (مالدینی)، گتوسو (آمبروسینی)، کاکا، سرجییو، سیدورف، جیلاردینو و شوچنکو بودند.
والدز، اولگر (موتا)، پویول، مارکز، ادمیلسون، جییوانی ون برونهورس، ژولی (بلتی)، اینییستا، ون بومل، رونالدینییو (لوپز) و اتوئو برای بارسا توپ زدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 22
  • ۳۰ فروردین ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما