تیم ملی فوتبال استارت زد “کعبی” هم بود

تیم ملی فوتبال ایران امروز رسما برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی استارت زد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از انتخاب منصور ابراهیم‌زاده به عنوان مربی تیم ملی و گزینش بازیکنان، از ساعت ۱۵ تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی تمریناتش را شروع کرد.


در این تمرین که به مدت ۹۰ دقیقه در محل کمپ تیم‌های ملی برگزار شد وحید طالب‌لو و مجتبی جباری به دلیل همراهی استقلال در اردوی دبی، ابراهیم میرزاپور به دلیل دیدار استیل آذین برابر تراکتورسازی و علی کریمی و جواد کاظمیان به دلیل همراهی با تیم‌های خود در لیگ‌های قطر و امارات غایب بودند و ۲۵ بازیکن دیگر زیرنظر منصور ابراهیم‌زاده تمرین کردند.


این در حالی است که حسین کعبی تنها لژیونر تیم ملی بود که پس از بازگشت از انگلیس در تمرین تیم ملی حضور داشت و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.


میثاق معمارزاده و سیدمهدی رحتمی دو دروازه‌بان تیم ملی بودند که در غیاب طالب‌لو و میرزاپور زیرنظر کریم بوستانی به تمرین پرداختند.


در حالی تمرین امروز تیم ملی از ساعت ۱۵ آغاز شد که به دلیل اجازه ندادن حراست کمپ تیم‌های ملی، خبرنگاران ۲۰ دقیقه‌ی ابتدایی تمرین را از دست دادند. ملی‌پوشان امروز در ابتدای تمرین پس از دویدن و گرم کردن بدن‌های خود به سه گروه تبدیل شدند و به بازی آقا وسط پرداختند. پس از این بخش بازیکنان به دو گروه مدافع و مهاجم تقسیم شده و دستورات تاکتیکی ابراهیم زاده را اجرا کردند.


تمرینات تیم ملی امروز در حالی برگزار شد که هوای سرد تهران تمرین بی‌روح بازیکنان را سردتر کرده بود. در ادامه‌ی تمرین بازیکنان به زدن ضربات از راه دور پرداختند که مازیار زارع و میلاد می‌داوودی بهتر از دیگران عمل کردند. هر چند که میثاق معمارزاده و رحمتی نیز روز خوبی را پشت سر نگذاشتند.


در پایان تمرین امروز بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و بازی درون تیمی را انجام دادند.


حدود ۱۰ نفر از علاقه‌مندان به فوتبال نیز برای تماشای اولین تمرین تیم ملی به کمپ تیم‌های ملی آمده بودند و حضور خبرنگاران رسانه‌های گروهی در اولین تمرین امروز نیز چشمگیر بود.


در تمرین امروز میثاق معمارزاده، سید مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، مرتضی کاشی، احمد آل نعمه، سید محمد علوی، مجتبی شیری، ستار زارع، هاشم بیگ زاده، حسین کعبی، مرتضی اسدی،‌ علی حمودی، محمد منصوری، مرتضی عزیزمحمدی، خسرو حیدری، کیانوش رحمتی، ابراهیم صادقی، مازیار زارع، عادل کلاه کج، میلاد می داوودی، وحید امرایی، احمد جمشیدیان،‌ سید جلال رافخایی،‌ صابر میرقربانی‌ و روح ا… عطایی حضور داشتند.