محصولات دانلودی

تیم های امید ایران و اردن بازی مرگ و زندگی را برگزار می کنند


 
images/20070326/omid.jpg
 
فارس: در مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۰۸ چیم چهارشنبه هفته جاری تیم های امید ایران و اردن بازی حساسی را در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.
تیم امید اردن با ۲۳ بازیکن امروز صبح وارد ایران شدند و تا زمان برگزاری مسابقه ۲ جلسه تمرینی را در ورزشگاه شماره یک آزادی برگزار خواهند کرد.
در مرحله مقدماتی هر دو تیم سومین بازی خود را انجام خواهند داد و تا کنون تیم های ایران و اردن تنها یک امتیاز را ذخیره کرده اند و برای کسب جواز صعود به مرحله پایانی ، این مسابقه حکم مرگ و زندگی را برایشان دارد.
بنا بر آخرین اظهارات مربیان دو تیم آنها تنها به پیروزی فکر می کنند چرا که تنها راه رقابت با تیم های استرالیا و عربستان به سرنوشت این دیدار ختم می شود.
تیم امید ایران در آخرین مسابقه برابر عربستان در دقایق پایانی گل خورد و با نتیجه یک بر صفر در خانه حریف مغلوب شد اما در این دیدار خانگی شرایط کاملاً متفاوت است و ایرانی ها تنها به پیروزی فکر می کنند.
تیم امید اردن نیز در آخرین دیدار و در ورزشگاه خانگی مقابل تیم امید استرالیا به تساوی یک بر یک رسید تا نشان دهد که در این دوره از مسابقات تیم آماده ای است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۰۶ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما