محصولات دانلودی

تیراندازی درواشنگتن ۵ کشته برجاگذاشت

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین برگرفته از خبرگزاری رویترز، این حادثه روز گذشته (جمعه) به وقت محلی در نزدیکی منطقه ‘بلفیر’ در فاصله ۴۰ کیلومتری غرب شهر ‘سیاتل’ واقع در ایالت شمال غربی واشنگتن آمریکا روی داد.

رویترز افزود: فرد مسلح گویا پدر خانواده بوده که اعضای خانواده خود را به قتل رسانده و سپس خودکشی کرده است.

بنابراین رپرتاژ پلیس ساعت ‌ها برای پایان دادن به این تیراندازی در انتظار ماند تا سرانجام فرد ضارب خود را با شلیک گلوله از پای درآورد.

این رپرتاژ می‌ افزاید تنها فردی که از این حادثه تیراندازی نجات یافته یک دختر ۱۲ ساله است.

رویترز برگرفته از مقامات پلیس محلی رپرتاژ داد هنوز انگیزه این تیراندازی و ارتکاب قتل مشخص نیست، اما فرد مسلح که گمان می‌ رود پدر این خانواده است پس از ارتکاب این جنایت نیروهای پلیس را مطلع کرد.

یک مقام پلیس محلی بیان کرد: تا آنجایی که ما مطلع هستیم، (کشته شدگان) اعضای یک خانواده بودند و فرد ضارب پدر خانواده و قربانیان نیز اعضای خانواده وی بودند.

این در حالی است که در تازه ترین حوادث تیراندازی منجر به مرگ در آمریکا، پنجشنبه گذشته نیز یک فرد مسلح در منطقه ‘ویچیتا’ (Wichita) ایالت کانزاس سه نفر را به قتل رساند.

منبع: ایرنا

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 10:03 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما