تیراندازی در دزفول یک کشته داد

دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: حادثه تیراندازی و قتل یک نفر در روستای بن جعفر دزفول در دست بررسی است.

به گزارش خبرینه و به نقل از تسنیم، یک مرد ۵۵ ساله پس از اصابت تیر در روستای بن جعفر دزفول به قتل رسیده؛ این حادثه پس از هجوم ۴ نفر به وی صورت گرفته است و فرد مذکور به علت اصابت تیر از ناحیه قفسه سینه جان باخته است.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: حادثه تیر اندازی و قتل یک نفر در روستای بن جعفر دزفول  با همکاری واحدهای انتظامی در دست بررسی است.

احمد قهرمانی بیان کرد: این حادثه در یکی از باغ‌های اطراف شهرستان به وقوع پیوسته و نوع تیر اصابت شده جنگی است که پس از تکمیل تحقیقات نتایج به شهروندان اعلام خواهد شد.

وی افزود: دستگاه قضایی و انتظامی شهرستان با جدیت موضوع و حادثه مذکور را پیگیری و عاملین این جنایت را به نحوی مطلوب و در کمترین زمان ممکن مجازات خواهد کرد.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیش از این نیز، در حین مراسم عروسی و پس از درگیری دو موتور سوار  با نیروهای انتظامی یک نفر جان در دزفول باخت.

روستای بن جعفر در ۵ کیلومتری شهر دزفول، در شمال خوزستان واقع است و آرامگاه محمد بن جعفر طیار مربوط به دوره تیموریان با شمارهٔ ثبت ۲۵۵۳ به‌عنوان یکی از آثار ثبت شده ملی ایران در آن واقع است.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ February 2016 | 5:42 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.