تیموریان: بازی مقابل چلسی تجربه گران‌بهایی بود

بازیکن ایرانی تیم بولتون انگلستان گفت: حضور برابر چلسی و رویارویی با بازیکنانی همچون لمپارد و اسین تجربه گرانبهایی بود.


آندرانیک تیموریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی دیدار روز شنبه‌ی بولتون برابر چلسی اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود. نتیجه‌ی تساوی هم عادلانه‌ترین نتیجه‌ای بود که رقم خورد. هر دو تیم شانس‌های زیادی را برای گلزنی به دست آوردند اما، نتوانستند از این موقعیت‌ها استفاده کنند. ما می‌توانستیم پیروز این بازی مهم باشیم که این چنین نشد. با این حال کسب تساوی در ورزشگاه استمفوردبریج نتیجه‌ی بسیار خوبی برای ما محسوب می‌شود و همه از این نتیجه راضی بودند.

وی در پاسخ به این سوال که با متوقف کردن چلسی این تیم را از دور قهرمانی خارج کردید گفت: ما به فکر منچستریونایتد نبودیم و قصدمان این نبود که با گرفتن امتیاز از چلسی شانس این تیم را برای رسیدن به قهرمانی کم کنیم اما، به هر حال این چنین شد. ما در بازی روز گذشته تنها به خودمان فکر می‌کردیم. کسب امتیازهای کامل در بازی‌های آینده تنها راه برای صعود ما به جم یوفا است و گرفتن یک امتیاز از چلسی آن هم در ورزشگاه خانگی این تیم، به ما کمک زیادی خواهد کرد.


تیموریان درباره‌ی بازی مقابل چلسی و تجربه جدیدی که پس از این بازی به دست آورده، گفت: برای اولین بار بود که در ورزشگاه استمفوردبریج و جلوی چهل و پنج هزار نفر بازی کردم. بازی در مقابل یکی از قدرتمندترین خطوط میانی لیگ برتر انگلیس تجربه گرانبهایی بود. هر چند که آرسنال در وسط زمین شرایط به مراتب بهتری نسبت به چلسی و منچستریونایتد داشت.


تیموریان درباره‌ی صحنه خطای مایکل اسین بر روی خودش گفت: او به قدری روی من خطا کرد که جای استوک کفش‌هایش روی پایم باقی مانده است. پس از این خطا اسین به من گفت که خطای مرتکب نشدم و من هم جای ضربه‌اش را نشان دادم.


وی درباره‌ی شرایط خود در لیگ برتر گفت: به نظر من بازی کردن در لیگ برتر فوق‌العاده دشوار است. معتقدم که در ابتدای راه هستم و برای حضور در ترکیب ثابت تیم باید تلاش بسیاری انجام دهم. می‌خواهم در بازی‌های باقی مانده هم در ترکیب اصلی تیم باشم.


وی در ادامه گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی شکایت خود از باشگاه ابومسلم گفت: پیش از ترانسفرم به انگلیس قرار شد پس از واریز پول بولتون، باشگاه ابومسلم بدهی خود را به من پرداخت کند. اما، متاسفانه این کار انجام نشد و من هم موفق با تماس با شفق نشدم. بنابراین مجبور شدم که با رییس کمیته‌ی انضباطی فدراسیون تماس بگیرم و شکایت خود را اعلام کنم. این پولی است که می‌تواند به من و خانواده‌ام کمک کند.


تیموریان ادامه داد: به خاطر احترامی که برای شفق قائلم هفت ماه منتظر ماندم اما، هم اکنون که موفق به دریافت مطالباتم نشده‌ام می‌خواهم از راه قانونی وارد شوم.