تیم‌‌های ورزشی ایران با سرپرستی کریم باقری راهی بلژیک می‌‌شوند

تیم‌‌های ورزشی ایران با سرپرستی کریم باقری راهی بلژیک می‌‌شوند

ورزش > ورزش‌‌های دیگر – همشهری آنلاین: کاروان ورزشی تیم‌‌های دانش‌جویی ایران به سرپرستی کریم باقری، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در هجدهمین دوره مسابقات بین دانشگاهی جهان شرکت می‌‌کند.

بهرام قدیمی، رئیس فدراسیون ورزشی بین دانشگاهی جهان که به همراه مربیان و سرپرستان تیم‌‌های شرکت‌کننده از ایران در این رقابت‌‌ها در نشست مطبوعاتی حاضر شده بود، با اعلام این مطلب گفت: این بازی‌‌ها طی روزهای ۷ تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه به میزبانی دانشگاه قدیمی آنتورپ بلژیک برگزار خواهد شد.

وی با اعلام اینکه اعزام تیم والیبال مردان فعلا منتفی شده است، گفت: کاروان ۷۰ نفره ایران در دو بخش زنان و مردان در رشته‌‌های بسکتبال، فوتسال و والیبال در این رقابت‌‌ها حاضر خواهند شد.

وی افزود: نزدیک به دانشگاههای ۴۰ کشور عضو این نهاد آماتوری موسوم به puc هستند که زیر نظر کمیته بین‌المللی المپیک فعالیت می‌‌کنند.

وی ادامه داد: در ماههای آینده هم مسابقات رشته‌‌های انفرادی به میزبانی قبرس انجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون ورزش‌‌های بین‌دانشگاهی جهان با اعلام اینکه شعار مسابقات این دوره ‘ورزش برای همه’ است، اضافه نمود: برای افزایش رشته‌‌های المپیکی مثل تکواندو و تنیس روی میز آقایان یوسف کرمی و مهران احدی، ملی پوشان سابق و برجسته نیز در جمع کاروان اعزامی حضور خواهند داشت.

در ادامه این نشست که در سالن کنفرانس کمیته ملی المپیک برگزارشد به ترتیب طاهری، صمد نیکخواه بهرامی، فدا آزاد و سیما صدیقی، مسئولین تیم‌‌های فوتسال، بسکتبال و والیبال با ارائه نحوه آماده‌سازی تیم‌‌های تحت امر خود به معرفی کشورهای شرکت‌کننده و رقبای خود در این مسابقات پرداختند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.