تیپ چرم، زیباترین تیپِ زمستان

مجله زندگی ایده آل – ساقی بیاتین: پوشاک چرمی در هر فصلی از سال کاربرد دارد و پوشاکی است که از الیاف و مصنوعات غیرطبیعی ساخته می‌شود. از دیگر خواص پوشاک چرمی می‌توان به قابلیت انعطاف بالا و کشش زیاد‌شان اشاره کرد که از فاکتورهای بسیار مهم لباس‌های چرمی است.  شاید خیلی از افراد فکر کنند، با لباس‌های زمستانی نمی‌توان خوش‌پوش بود ولی ما به شما ثابت می‌کنیم که برخلاف این تصور، لباس‌های چرمی می‌توانند زیباترین و آراسته‌ترین لباس‌ها باشند.

داشتن یک کمربند مشکی برای خانم ها و آقایان ضروری است چون به راحتی می‌توانند با هر لباسی از آن استفاده کنند. پهنای این کمربند چندان زیاد نیست و سگک نقره‌ای نسبتا ساده‌ای نیز دارد که برای ساده پسندان انتخاب مناسبی است.

همراه‌های بادوام زمستانی


نیم‌بوت یکی از واجب‌ترین چیزهایی است که در روزهای سرد زمستان به کارتان می‌آید و از پاهای‌تان در برابر سوز و سرمای هوا مراقبت می‌کند. نیم‌بوت‌های چرمی «دری‌مد» با پشت شاین‌دار انتخاب بسیار مناسبی برای خانم‌هایی است که دوست دارند شیک‌پوشی‌شان به چشم بیاید.

همراه‌های بادوام زمستانی

اگر معمولا بوت‌های بلند می‌پوشید یا به این بوت‌ها عادت دارید، این کفش رسمی را از دست ندهید. این کفش چرم با هر رنگ شلوار فیت‌کاتی به راحتی هماهنگ می‌شود و می‌تواند برای زمان‌های خاص مناسب باشد.

همراه‌های بادوام زمستانی


این مدل کیف می‌تواند انتخاب مناسبی برای استفاده در محل کار باشد. چون بسیار ساده است، در عین حال وسایل زیادی در آن جا می‌شود و با هرمدل و رنگ لباسی هماهنگ خواهد شد.

همراه‌های بادوام زمستانی


دسته ها و کناره های این کیف طرح دار درسا، آن را با هر استایلی جذاب می کند.این کیف به خصوص برای مناسبت های نیمه رسمی بهترین انتخاب است. یک کفش کلاسیک و با پاشنه که می‌تواند جلوه ای کاملا رسمی به این کیف ببخشد.

همراه‌های بادوام زمستانی


این مدل کیف را بیشتر برای مناسبت‌های رسمی و خاص پیشنهاد می‌کنیم؛ به‌خصوص اگر کفشی از خانواده رنگ قرمز هم استفاده کنید؛ البته رنگش به گونه‌ای است که به‌راحتی با لباس‌های مشکی هماهنگ می‌شود و به‌سادگی می‌توان آن را ست کرد.

همراه‌های بادوام زمستانی


اگر به دنبال یک کمربند بادوام و زیبا هستید، این کمربند به خوبی روی شلوار خودش را نشان می‌دهد و جنس نرم آن نیز به هیچ‌وجه کمر را اذیت نمی‌کند.

همراه‌های بادوام زمستانی


یک چکمه خوش‌رنگ مخصوص روزهای برفی و بارانی. بادوام و راحت؛ هم قابلیت استفاده با استایل اسپرت را دارد و هم رسمی.

همراه‌های بادوام زمستانی

این کفش چرم با رنگ خاصش طوری طراحی شده که هم حالت کلاسیک دارد و هم باب سلیقه اسپرت‌پوشان است. برای همین ما آن را به تمامی خانم‌هایی که سادگی، راحتی و کیفیت را در کنار هم می‌خواهند توصیه می‌کنیم.

همراه‌های بادوام زمستانی


اگر به‌دنبال کیفی می‌گردید که بتوانید به راحتی وسایل و پوشه‌های خود را در آن جای دهید، اندازه این کیف کاملا مناسب است؛ به‌خصوص اگر ترجیح می‌دهید کیفی داشته ‌باشید که هم با لباس‌های اسپرت و هم با لباس‌های رسمی هماهنگ شود.

همراه‌های بادوام زمستانی

مطلب بالا در گروه زیبایی و مد و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ February 2016 | 12:40 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.