جزییاتی از خانه کارلوس کی روش در تهران

رهن این خانه و خریداری تمام لوازم و وسایل مورد نیاز چیزی حدود ۷۰۰ میلیون تومان هزینه روی دست فدراسیونی‌ها گذاشته است.
به گزارش گل فدراسیون فوتبال بالاخره بعد از یازده ماه تاخیر توانست برای کارلوس کروش و دستیارانش خانه بگیرد و به این ترتیب کمتر از دو هفته دیگر مربیان تیم ملی زندگی جدید خود را در خانه‌ای که مدیران فدراسیون فوتبال برای آنها رهن کرده‌اند شروع می‌کنند.
هفته گذشته خبر رسید که فدراسیون فوتبال در صدد است در یکی از مجتمع‌های مسکونی منطقه شهرک غرب برای مربیان خارجی تیم ملی خانه بگیرد. به این ترتیب تلاش‌های علی کفاشیان و همکارانش نتیجه داد و آنها توانستند سه واحد مسکونی با متراژ بالای ۱۵۰ متر در برج مشهور و بلند ایران زمین شهرک غرب رهن کنند.
مدیران فدراسیون جدا از پول قابل توجهی که برای رهن این سه واحد مسکونی پرداخت کرده‌اند، با توجه به اینکه چند روز پیش قرارداد رهن واحدهای مسکونی را امضا کردند، تزیینات داخلی و خرید لوازم خانگی مورد نیاز منزل کروش و دستیارانش را هم در دستور کار خود قرار داده‌اند.
نکته مهم و اساسی اینجا است که فدراسیون فوتبال باید تمام امکانات و وسایل مورد نیاز یک زندگی راحت را برای مربیان خارجی تهیه کند. از فرش، تلویزیون، گاز، یخچال و مبلمان گرفته تا بشقاب و قابلمه و لیوان … در حال حاضر با دستور علی کفاشیان، فدراسیون فوتبال یک طراح و دیزاینر خانه استخدام کرده تا زیر نظر او تزیینات داخلی واحدهای مسکونی و تهیه وسایل و لوازم خانگی مورد نیاز انجام شود. در حال حاضر نصب پرده‌های خانه کروش و همکارانش در حال تمام شدن است و احتمالا هفته آینده تلویزیون و یخچال و مبلمان هم تهیه و به خانه‌ها برده می‌شود.
اینطور که پیداست رهن این خانه و خریداری تمام لوازم و وسایل مورد نیاز چیزی حدود ۷۰۰ میلیون تومان هزینه روی دست فدراسیونی‌ها گذاشته است.
از آنجایی که چیزی حدود ۹۰ درصد واحدهای مسکونی مجتمع ایران‌زمین پر بود، فدراسیون توانسته سه واحد در طبقات سوم، یازدهم و بیست و سوم برج رهن کند. بر این اساس با هماهنگی‌های انجام شده قرار است کارلوس کروش در طبقه بیست و سوم برج مستقر شود تا از این به بعد تهران زیر پای او باشد.
دن گاسپار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی هم به واحد طبقه یازدهم می‌رود. سیموئز و میک مک درموت هم به فدراسیون فوتبال اعلام کرده‌اند از آنجایی که نمی‌توانند خانواده خود را به تهران بیاورند با هم در یک واحد مسکونی زندگی خواهند کرد. مک درموت در حال حاضر در امارات خانه دارد و خانواده او هم در ابوظبی زندگی می‌کنند، به همین دلیل قرار است ماهی دو بار او سفری به ابوظبی داشته باشد تا کنار خانواده‌اش باشد. در حال حاضر فقط قرار است کارلوس کروش و دن گاسپار همسر و فرزندان خود را برای زندگی به تهران بیاورند.
گفتنی است با توجه به حضور در مجتمع ایران‌زمین، کروش و دستیارانش مشکلی بابت استخر و سونا ندارند و می‌توانند هر وقت که دلشان خواست از امکانات برج استفاده کنند.

چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۰