جزییاتی جدید از جنایت تجاوز گروهی خمینی شهر اصفهان + عکس

ایران: ردیابی‌های گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان برای شناسایی و دستگیری ۷ متهم فراری «باغ وحشت» در حالی ادامه دارد که پنج تن از تبهکاران جزئیات شب حادثه را تشریح کرده‌اند.

سردار حسن کرمی – فرمانده انتظامی استان اصفهان – دیروز ضمن تشریح ماجرا گفت: براساس تحقیقات انجام شده ۱۳ زن و مرد که دو تن از آنها زن و شوهر، دو تن خواهر و برادر و سه تن هم اقلیت مذهبی بودند از ساعت ۶ بعدازظهر ۳ خرداد در یکی از باغ‌های خمینی‌شهر جشنی برپا کرده و سرگرم رقص و پایکوبی بودند که حدود ساعت یازده و نیم شب ناگهان ۱۲ مرد نقابدار وارد باغ شدند. آنها پس از تهدید حاضران با چاقو، ۷ مرد جوان را در اتاقک انتهای باغ حبس کردند.

سپس ۴ زن و دختر را سوار بر خودرو به باغی متروکه در شعاع ۱۵۰۰ متری همان باغ برده و ۴ تن از آنها را مورد تعرض و آزار و اذیت قرار دادند. اما دو زن دیگر با ادعای اینکه باردار هستند از گزند متجاوزان در امان ماندند.

از سوی دیگر ساعت ۱۰ دقیقه بامداد به دنبال تماس تلفنی یکی از زنان، مأموران پلیس راهی محل حادثه شده و حدود شش دقیقه بعد به آنجا رسیدند. اما هر ۱۲ شرور شیطان‌صفت گریخته بودند. با شروع تجسس‌های ویژه پلیسی و تحقیق از شاهدان مشخص شد یکی از متهمان یک مرد سالخورده – سرایدار باغ همسایه – بوده است.

بنابراین بلافاصله او را بازداشت کردند. اما وی منکر ماجرا شد. این در حالی بود که یکی از شاهدان گفت:‌ ساعتی قبل همین مرد را همراه چند تن دیگر دیده که از بالای دیوار همسایه سرگرم تماشای دختران و پسران حاضر در میهمانی بوده‌اند. بدین ترتیب متهم که چاره‌ای جز بیان حقیقت نمی‌دید لب به اعتراف گشود و هویت ۱۱ متهم دیگر را فاش کرد.

مأموران پلیس آگاهی نیز در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ تن از متهمان را شناسایی و دستگیر کردند.

یکی از آنها در تشریح ماجرا گفت: سرایدار باغ همسایه وقتی متوجه برپایی میهمانی در باغ مجاور شد تماس گرفت و از ما دعوت کرد برای تماشا به آنجا برویم. از آنجا که دیوار باغ کوتاه بود به راحتی میهمانان را می‌دیدیم. در حالی که ساعت‌ها به تماشا نشسته بودیم ناگهان وسوسه شده و پس از زدن نقاب وارد باغ شدیم. مردهای حاضر در جشن که حالت طبیعی نداشتند در برابر ما هیچ مقاومتی نکردند و…

در حال حاضر نیز تیم پلیس به سرپرستی سرهنگ حسین‌زاده – رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان – در تلاش برای دستگیری ۷ شیطان‌صفت فراری پرونده هستند که به احتمال زیاد از استان اصفهان گریخته‌اند. بررسی سوابق متهمان نشان می‌دهد ۱۰ تن از آنها سابقه‌دار هستند و سوابقی از جمله خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی، نزاع و درگیری دارند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان همچنین گفت: افراد در محدوده خصوصی خود آزادند و براساس قانون، کسی نمی‌تواند به رفتار مردم در حریم خصوصی آنها متعرض شود.

به گفته سردار کرمی، این جنایت سیاه سازمان یافته نبود و میانگین سنی متجاوزان هم از ۲۵ سال به پائین است.

دکتر انصاری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان نیز در این باره گفت: به تمام افرادی که به امنیت و حریم خصوصی مردم تعرض کنند، هشدار می‌دهیم که دستگاه قضایی به طور قاطع با آنها برخورد خواهد کرد. این پرونده نیز به شکل ویژه و فوق‌العاده تحت رسیدگی قرار خواهد گرفت و متهمان تحت تعقیب پس از دستگیری، در دادگاه کیفری استان اصفهان محاکمه خواهند شد. طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با مسئولان عالی‌رتبه قوه قضائیه، دیوان عالی کشور نیز به سرعت پرونده را رسیدگی خواهد کرد تا اهالی محل شاهد مجازات متجاوزان به نوامیس مردم باشند.

گفت‌وگو با یکی از تبهکاران

علی- ۴۵ ساله- که از مجرمان سابقه‌دار است، گفت: من و دوستانم بعضی شب‌ها برای خوشگذرانی و مصرف مشروبات الکلی به این باغ می‌آمدیم. آن شب وقتی مرد سرایدار از ما خواست به تماشای میهمانی باغ همسایه برویم، با دیدن وضعیت حاضران در جشن و نوع رفتار و لباس‌هایشان، وسوسه شده و یکی از دوستان پیشنهاد کرد وارد باغ شویم. البته من مخالف تجاوز به زنان بودم اما دوستم با قمه مرا نیز تهدید کرد و گفت اگر مقاومت کنی، می‌کشمت!

چرا مردها در مقابل‌تان مقاومت نکردند؟
آنها خودشان ترسیده بودند چرا که خلاف کرده بودند، فکر می‌کردند نباید مقاومت کنند. البته حالت طبیعی هم نداشتند.

پشیمان نیستی؟
چرا خیلی پشیمانم ولی اسیر وسوسه شیطان شدیم اما وضعیت آنها نیز در تصمیم ما بی‌تأثیر نبود.

۲۴ خرداد ۱۳۹۰

11 نظر برای "جزییاتی جدید از جنایت تجاوز گروهی خمینی شهر اصفهان + عکس" ارسال شده
 1. آنا10 گفت:

  حرومزاده ها ایشالا همتون تمام مرض های دنیاروبگیرید ازایدزگرفته تا آبله مرغان بعدبازجربمیرید فقط باشماهانبودم باهمه ی متجاوزا قاطلا دزدا معتاداو… که به زنان زیان وارد می کنید

 2. احمد گفت:

  با سلام
  درجامع ما بی عدالتی .بیکاری .قتل و ناامینی . تجاوز .فقر وفشحا و اعتیاد بی داد میکند . دختران وزنان خود را میفروشند
  واقعا" چه کسی پاسخگوی این همه بدبختی و
  معصبیت و بیچارگی ما مردم ستمدیده است .

 3. سامان گفت:

  فقط از ادمای حرومزاده و بی ناموس همیچین کاراریی برمیاد….

  اینا رو نباید اعدام کرد،باید جلوشون همون بلایی که سر ناموس بقیه اوردن رو سر ناموسشون بیارن تا حس اون مردی رو بفهمن که به ناموسش تجاوز شده…

  البته اونا هم مرد نبودن یجورایی…

  مردی که جونشو بیشتر از ناموسش دوست داشته باشه که مرد نیست…

 4. س گفت:

  امام زمان فقط مال ایران نیست

 5. س گفت:

  خدایا امام زمان زودتر ظهور کنه

 6. واقعا جای تاسف داره هم برای کسانیکه پارتی میگیرند و هم برای کسانی که با دیدن ای صحنه ها تحت تاثیر وسوسه های شیطانی میشوند.

 7. .......یه زن گفت:

  متاسفم…فقط متاسفم که به نام دین فقط دین داریم توی این مملکت سلاخی میشیم

 8. راستش نمی دونم چی بگم ، وقتی از مسئولین می پرسی چرا؟می گن در حال بررسی است و بعد از یه مدت هم به فراموشی سپرده میشه. تو همین بوکان ما هم چند نفر به یه دختر تجاوز کردند و حتی فیلمشون هم روی موبایل همه بود اما چی شد. الان همه اون آقایون آزاد دارن میگردند و شاید دنبال طعمه دیگشون هستند. فقط میتونم به مسولین دستخوش بگم. و سزای این افراد حداقلش اعدام در ملا عامه یعنی حد اقلش اینه

 9. ali گفت:

  esme in ashghalaro nabayad mard gozasht be nazaram ina az zire bote be vojod omadan chon age khonevade dashtan in kare pasto kasifo nemikardan ina angalan age bemonan zamino alode mikonan hagheshonam faghat edame man az marge adama hich vaght khoshhal nemisham hata doshmanam vali nemidonid in ashghalaro edam konan che hale khobi behem dast mide dost daram biyam az nazdik mordaneshono bebinam

 10. الهام گفت:

  به به چه مملکت گل وبلبلی
  بزن کف قشنگرو

 11. مهناز گفت:

  بعد از خوندن خبر تا یه ربع فقط گریه می کردم. ۲ تا مطلب خیلی عذابم می ده. یکی تجاوز به عنف و یکی پخش کردن عکس های خصوصی مردم.
  وقتی می شنوم یه دختر یا زن بیگناه به زور مورد تجاوز قرار گرفته آتیش می گیرم. چطور سنگدلا دلشون میاد ضجه های دختر باکره رو نادیده بگیرن و کار شیطانیشون رو انجام بدهند؟
  خدایا ازت خواهش می کنم خودت دستت رو وارد امور کن و حداقل جلوی این دو کار رو بگیر که دیگه هیچ وقت نبینیم و نشنویم که به دختر و زنی تجاوز شده.
  متجاوزین بدون شک باید اعدام بشوند در ملا عام فقط اعدام فقط اعدام…

نظرات بسته شده است.