جستجوی بی نتیجه برای یافتن دختر جوان

نخستین روز عملیات دیر هنگام جستجو برای یافتن دختری که پس از سقوط به داخل کانال آب صادقیه ناپدید شده بود بدون نتیجه پایان یافت.
نخستین روز عملیات جستجو برای یافتن «فاطمه – ض» دختر جوانی که چهارم دی ماه و در حالی که بر اثر بارندگی های شدید ، سطح آب مسیل صادقیه به بالا آمده بود ، کنترل خود را از دست داده و به داخل مسیل آب صادقیه سقوط کرده بود ، بدون نتیجه پایان یافت.
درجریان این عملیات جستجو که با همکاری ۷۰ نیروی عملیاتی و ۲۰ نیروی پشتیبانی از سوی جمعیت هلال احمر استان تهران صورت گرفت تیم های مختلفی از سوی هلال احمر ، آتش نشانی و شهرداری به محل اعزام شده و به جست وجوی مسیل تا فرودگاه مهرآباد پرداختند اما هیچ اثری از جسد این دختر به دست نیامد. دکتر دهقان ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران روز گذشته با بیان این که احتمال گرفتار شدن جسد ناپدید شده زیر گل و لای کانال آب بسیار زیاد است ، گفت : نیروهای عملیاتی روزهای شنبه و یکشنبه نیز جهت پیدا کردن جسد این دختر به محل اعزام می شوند. وی با بیان این که ، دختر جوان در بخش روباز جوی آب سقوط کرده است ، تاکید کرد: با توجه به عمق یک و نیم متری آب داخل کانال ، جریان شدید آب این دختر را از جوی به سوی کانال هدایت کرده است و فشار بیش از حد آب وی را به منطقه نامعلومی انتقال داده است.