محصولات دانلودی

جشن تولد غریبانه ملی پوش کشورمان در آلمان + عکس

 

احسان حاج صفی که روز گذشته وارد بیست و ششمین بهار زندگی اش شده است

جشن تولد غریبانه ملی پوش کشورمان در آلمان

جشن تولد غریبانه ملی پوش

احسان حاج صفی که روز گذشته وارد بیست و ششمین بهار زندگی اش شده، چهارشنبه شب این مناسبت را در منزل خود در آلمان جشن گرفت.

جشن تولد غریبانه ملی پوش کشورمان در آلمان

احسان حاج‌صفی

احسان حاج‌صفی (زاده ۶ اسفند ۱۳۶۸ در کاشان) هافبک فوتبال اهل ایران است. او که اکنون برای باشگاه فوتبال اف‌اس‌وی فرانکفورت در بوندس لیگا ۲ بازی می‌‌کند.

حاج‌صفی به همراه سپاهان اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۷ به مقام نایب قهرمانی دست یافت. وی همچنین در هر دو بازی سپاهان در جام باشگاه‌‌های جهان ۲۰۰۷ برای این تیم به میدان رفت. وی دوران سربازی را در باشگاه تراکتورسازی تبریز گذراند.

جام نیوز

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ February 2016 | 7:16 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما