محصولات دانلودی

جشن قهرمانی روباه ‌ها باشکوه‌تر شد + تصویر اهدای جام و پایکوبی بازیکنان لستر

تیم فوتبال لستر سیتی که هفته گذشته قهرمان لیگ برتر شده بود ، امشب در خانه با پیروزی برابر اورتون جشن قهرمانی را بر پا نمود.

جشن قهرمانی روباه ‌ها باشکوه‌تر شد + تصویر اهدای جام و پایکوبی بازیکنان لستر

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان تیم فوتبال لستر سیتی که هفته گذشته قهرمانی اش در لیگ برتر قطعی شده بود ، امشب در خانه و در حضور بیش از ۳۲ هزار تماشاگر ورزشگاه کینگ پاور ، میزبان تیم اورتون بود و توانست با یک پیروزی پر گل برابر این تیم جشن قهرمانی اش را برابر دیدگان تماشاگرانش ، باشکوه تر برگزار کنند.

دقیقه ۵ ارسال اندی کینگ از سمت راست در نزدیکی ‌های دروازه اورتون به جیمی واردی رسید و این بازیکن خیلی زود روباه ‌ها را پیش انداخت.

سپس دقیقه ۳۳ روی حرکت ریاض محرز، توپ توسط لیتون بینز تکل شد و اندی کیگ از راه رسید و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۵ لستر گل سوم را هم زد و کار را تمام نمود. روی یک صحنه مشکوک به آفساید، جیمی واردی به پشت مدافعین حریف فرار نمود و توسط پنینگتون متوقف شد. آندره مارینر یک ضربه پنالتی برای تیم میزبان اعلام نمود و جیمی واردی خود این را به گل سوم تیمش مبدل نمود.

جشن قهرمانی روباه ‌ها باشکوه‌تر شد + تصویر اهدای جام و پایکوبی بازیکنان لستر

دقیقه ۷۲ لستر باز هم صاحب ضربه پنالتی شد اما این بار واردی پنالتی را از دست داد.

در حالی که بازی با همین نتیجه رو به پایان بود ، دقیقه ۸۸ کوین میرالاس یکی از گلهای را جبران نمود تا بازی سه بر یک به پایان برسد.

در پایان مسابقه جام قهرمانی این فصل لیگ برتر به شاگردان رانیری اهدا شد و آن‌ها در میان تماشاگرانشان جشن قهرمانی برپا کردند.

انتهای پیام/ 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 11:35 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۱۹ اردیبهشت ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما