جمشید مشایخی به بازیگران «سفر به تاریکی» پیوست

جمشید مشایخی برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی مجموعه‌ی «سفر به تاریکی» به کارگردانی فریدون جیرانی مقابل دوربین سیروس عبدلی قرار می‌گیرد. وی به همراه صبا کمالی و مهسا کرامتی به جمع بازیگران مجموعه پیوستند.به گزارش گروه دریافت خبر سرویس تلویزیون ایسنا، تا کنون حضور دانیال حکیمی، ستاره اسکندری، پولاد کیمیایی، فهمیه راستکار، ناصر طهماسب، مهناز انصاریان، هایده حائری، شیوا خنیاگر، ماهور حاج درویش و سامیه لک (در نقش مارال عظیمی) قطعی شده و به زودی بازیگران دیگری برای ایفای نقش در این مجموعه اضافه خواهند شد.تصویربرداری مجموعه پس از بازگشت از ترکیه در اواخر خرداد ماه، در تهران ادامه یافت و گروه سازنده اواسل تیر ماه برای ادامه تصویربرداری راهی شمال می‌شوند.

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده مجموعه‌ی «سفر به تاریکی» است که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما ساخته می‌شود.فیلمنامه مجموعه دارای مضمونی اجتماعی است که توسط فریدون جیرانی و علیرضا محمودی در پانزده قسمت پنجاه دقیقه‌ای به نگارش درآمده است. داستان مجموعه درباره نویسنده جوانی به نام مارال عظیمی است که پس از انتشار نخستین رمانش به نام «گیتی» به شهرت و اعتبار غیر منتظره‌یی می‌رسد. شهرتی که زندگی خانوادگی او را تحت الشعاع قرار می‌دهد.


بهرام دهقانی (تدوینگر)، مشکین مهرگان (طراح هنری)، مهری شیرازی (طراح چهره‌پردازی)، ناصر انتظاری (صدابردار همزمان)، عباس شوقی (مسوول جلوه‌های ویژه) و پیمان ابدی در این مجموعه همکاری می‌کنند.موسسه فرهنگی هنری لوح زرین مجری طرح و ابوالفضل نصیر مدیر تولید مجموعه تلویزیونی«سفر به تاریکی» هستند.