آخرین مطالب
‏رونمایی سونی از گوشی جمع و جور و کامپکت جدیدش (اکسپریا ۵ مارک ۲)هشدار! برف شادی می‌تواند سبب آتش سوزی شود (عکس متحرک)گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!

جنایتکاران «دکلره» به یک برنامه خبری می‌روند

«دکلره» روایتی از زندگی ۳ جنایتکار به تماشاخانه باران می‌آید.

محسن برفی‌نژاد کارگردان تئاتر در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص نمایشنامه خوانی «دکلره» گفت: این نمایشنامه نوشته مهدی کوشکی را غیر از نمایشنامه خوانی برای  اجرا در جشنواره مونولوگ دانشگاه تهران و اجرای  عموم در اوایل سال ۹۵ آماده می کنیم.این اثر روایتگر خانواده ای سه نفره است که دچار جنون اند و بارها مرتکب قتل شده اند و در جریان قتل دختری با مسائلی روبه‌رو می شوند.
 
وی ادامه داد:نمایشنامه «دکلره»دارای لایه های روانشناختی و اجتماعی است و اجتماع را از نگاه روانشناسانه به چالش می کشد.
 
برفی نژاد بیان کرد:دراین اثر مغز سه قاتل درحال بررسی است و با تکیه بر سبک سوررئال جریان سیال ذهن افراد بازی را به نمایش میگذارم همچنین در اجرای عموم روایت هایی که هرشخصیت آن را بیان میکند در قالب یک برنامه خبری در تلویزیون نمایش داده میشود.
 
کارگردان نمایش دکلره در پایان گفت:جریان نمایشنامه خوانی در قرن ۲۰ با هدف معرفی یک اثر و بازیگران آغاز شد ماهم از این امکان قبل از اجرای عموم بهره گرفته ایم تا به نوعی مجانی برای آزمون و خطا هم پیدا کنیم.
 
گفتنی است نمایشنامه «دکلره»۱۷ بهمن در تماشاخانه باران خوانده میشود و در بهار ۹۵ برای عموم به روی صحنه می رود.
 
انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ February 2016 | 3:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.