جواد کاظمیان: احتمالا فصل آخر حضورم در امارات است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: با کسب نتایج مناسب دل مردم ایران را شاد خواهیم کرد.


جواد کاظمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در چند وقت اخیر شرایط تیم ملی خوشبختانه بسیار مناسب شده و بازیکنان با همدلی می‌خواهند که با کسب نتایج مناسب دل مردم ایران را شاد کنند.


وی درباره‌ی آخرین شرایط خود گفت: فصل خوبی را تا اینجای کار در الشباب پشت سر گذاشته‌ایم. فکر می‌کنم در حال حاضر در وضعیت مناسبی قرار دارم و می‌توانم با این شرایط به تیم ملی کمک کنم. می‌خواهم آنقدر خوب باشم که زیر سایه نباشم. به هر حال من هم به عنوان یک بازیکن تلاش می‌کنم که تیم ملی موفق بشود.

کاظمیان درباره دیدار دوستانه تیم ملی برابر کاستاریکا گفت: ما قبل از جام جهانی هم یک بار با تیم ملی کاستاریکا بازی کرده بودیم. اگر آنها با تیم اصلی خود به ایران آمده باشند تیم خوبی هستند، با وجود این، نباید تیم ملی فعلی را تمام داشته‌های ایران دانست چرا که به غیر از لژیونرها بازیکنان دیگری هم هستند که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند.


وی درباره اولین بازی تیم ملی برابر سوریه گفت: سوریه در بین تیم‌های عربی جز تیم‌های خوب به حساب می‌آید، با این حال بعید می‌دانم که بتوانند در تهران برایمان مشکل ساز شوند. هر چند که نباید آنها را دست کم گرفت.


وی درباره شرایط خود در الشباب گفت: فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌ام. شرایط در آنجا برایم مناسب است. با این حال فکر می‌کنم که امسال فصل آخر حضورم در امارات باشد و می‌خواهم به اروپا بروم.